reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W 12dc byla punkcja i od tego dnia mialam brac 3xdzienie luteine dzis jest 16dc i mam brac do czwartku z tym ze doktor zalecajac to miala swiadomosc ze transfer bedzie dopiero w nastepnym cyklu
Nie wiem jak jest w przypadku odwolanych transferów. Moim zdaniem idziesz zgodnie z planem. Nasladuja naturalny cykl tylko u Ciebie zakończenie juz jest znane bo nie transferuja zarodka. Normalnie po punkcji bierzemy prg do 10dpt po transferze i jezeli beta jest negatywna to odstawiamy leki. Paradoksalnie moze mniej zawirowań zrobic branie leków niz odstawienie wszystkiego teraz. Twoj cykl bedzie trwal okolo 20dni.
Edit:
18dni luteina z 4dni na zluszczanie Endo. Wychodzi 22dni ale może być i 20 ale i 25dni tez bo powinien sie pojawić @ w przeciągu 7dni od odstawienia luteiny.
 
reklama
Nic sie nie dzieje:-) jest dobrze! Nie ma to znaczenia. Poza tym clexane masz chyba trochę na wyrost co?? Były poronienia ? Jest jakaś mutacja? Jezeli nie to dają na zapas :-)
A ten Clexane to nie jest po to by organizm nie odrzucił ?? Bo mój system immunologiczny jest kiepski i ja myslalam że to po to ... By się przyjęło ...
 
Nie wiem jak jest w przypadku odwolanych transferów. Moim zdaniem idziesz zgodnie z planem. Nasladuja naturalny cykl tylko u Ciebie zakończenie juz jest znane bo nie transferuja zarodka. Normalnie po punkcji bierzemy prg do 10dpt po transferze i jezeli beta jest negatywna to odstawiamy leki. Paradoksalnie moze mniej zawirowań zrobic branie leków niz odstawienie wszystkiego teraz. Twoj cykl bedzie trwal okolo 20dni.
Edit:
18dni luteina z 4dni na zluszczanie Endo. Wychodzi 22dni ale może być i 20 ale i 25dni tez bo powinien sie pojawić @ w przeciągu 7dni od odstawienia luteiny.
Dzieki [emoji4]dzis zapytam lekarza czy brac zgodnie z jej zaleceniami.
 
Dopiero wstałam Zasnąłem po 6 myślałam że oszaleje z bólu i cała noc spalam na brzuch inaczej nie umiem mam nadzieję, że tak jest ok.

Dziewczynki piszę dopiero teraz powiedzenia na transferach Zabierajcie swoje kropki do domu, i powodzenia dzisiaj na wizytach . Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry