reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo mi miło, że pytasz :-)
Na zawsze pewnie nie. Na pewno się odezwę po porodzie. I na pewno będę podczytywać.
Ale teraz zauważyłam, że się nie udzielam, nie mam wiedzy, która komuś może pomóc i ogólnie trochę mi "głupio" w 28 tc, kiedy większość dziewczyn tutaj walczy. A na inne forum nie mam ochoty.
Poza tym chcę ograniczyć obecność w wirtualnym świecie, a więcej czasu poświęcić córeczce, mężowi, no i sobie.

Pozdrawiam serdecznie!
Miłej niedzieli!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Zaglądaj do nas czasem i zawsze mozesz dołączyć na forum ciężarówek dziewczyny na świeżo po porodach lub przed czasem sprzedają cenne wskazówki. Zapraszam :-) :) ja też nie za bardzo mam czas na śledzenie forum choć teraz 2 tyg urlopu więc przyznaję zaglądałam częściej . Ale od środy do pracy :szok:
 
Mam taką nadzieję że będą silne. Transfer będzie po zbadaniu PGD wiec nie wiem dokladnie kiedy ok trzech tygodni trzeba czekac na zbadanie. 1 kwietnia będę miala konsultacje telefoniczną i sie dowiem kiedy transfer ale tak myślę że pod koniec kwietnia. Trzymam kciuki za twój transfer.
A z jakiego powodu robisz pgd?
 
Bardzo mi miło, że pytasz :-)
Na zawsze pewnie nie. Na pewno się odezwę po porodzie. I na pewno będę podczytywać.
Ale teraz zauważyłam, że się nie udzielam, nie mam wiedzy, która komuś może pomóc i ogólnie trochę mi "głupio" w 28 tc, kiedy większość dziewczyn tutaj walczy. A na inne forum nie mam ochoty.
Poza tym chcę ograniczyć obecność w wirtualnym świecie, a więcej czasu poświęcić córeczce, mężowi, no i sobie.

Pozdrawiam serdecznie!
Miłej niedzieli!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic się nie udzielasz i mi smutno.....
Każdy ma swoje doświadczenia i wiedzę bądź teorię;)
A już napewno swoje zdanie na jakiś temat .
I dziel się swoim .
Besitos
 
reklama
Do góry