reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
to nie jest wysoki estradiol! ja miałam przy IIVF 6000 chyba i hiperkę, przy drugim 2800 to żaden dramat i ciaza była bez hiperki. Raczj przez prg Ci odwołała, bo endo zle przyrastało. Sa dwe szkoły jedna mowi, ze powyżej 1-1,5 odwołujemy a u mnie w klinice odwołują powyżej 2. A ile było komórek? ze była hiperka średnio jest 200-300 jednostek e2 na dojrzały pęcherzyk. Czyli było z 10 dojrzałych, albo z 6 dojrzałych a reszta nie.

U mnie też do 2 progesteron, ja miałam 2.10 i też odwołany.
 
PIXE DIXE Ten estradiol to jakiś duzo przed zastrzykiem z hcg. No i przy AMH 11 doprowadzili do takiego stanu. U mnie byla pomylka z AMH kolo 4. To mi dali średnie dawki nenopiru i miałam konczona stymulacje po 6-7dniach. Skierowanie do szpitala, zatrzymanie moczu i inne atrakcje. Potem powtorzylam AmH i wyszlo okolo 8 po jajcobraniu. I dawki byly juz inne. bTw jak pobrali 28 to weź pod uwagę ze czesc pecholi jest niedojrzala a czesc nie da sie pobrać:-):-) a jakie dawki miałaś?
 
Ja też robię byki jak piszę, bo mam milion myśli na raz!
Jeśli pójdzie Oki i będzie transfer to betuje 14 lutego.
Dam radę zaciskam poslady i idę hehehe. Czuję się Oki tylko mówię piersi tylko mnie bolą ,aaa i w nocy muszę wstawać na sisiu bo jak mam pełny pęcherz to czuję dopiero brzuch.
To zrobisz mi piekny prezent urodzinowy swoja wysoka beta :)
 
6 to dużo, czy mało? nie znam się jeszcze na tym jutro jeszcze mam zastrzyk, później antybiotyk dwie tabletki i progesteron jakiś aplikator. Zobaczyłam w aucie, że to antybiotyk, i nie mam osłony p/grzybiczej, a zawsze muszę brać do antybiotyku, wiem, że mam w domu, czy mogę brać przed transferem o ile się odbędzie? Chyba jutro zadzwonię do doktor i się zapytam.
 
PIXE DIXE Ten estradiol to jakiś duzo przed zastrzykiem z hcg. No i przy AMH 11 doprowadzili do takiego stanu. U mnie byla pomylka z AMH kolo 4. To mi dali średnie dawki nenopiru i miałam konczona stymulacje po 6-7dniach. Skierowanie do szpitala, zatrzymanie moczu i inne atrakcje. Potem powtorzylam AmH i wyszlo okolo 8 po jajcobraniu. I dawki byly juz inne. bTw jak pobrali 28 to weź pod uwagę ze czesc pecholi jest niedojrzala a czesc nie da sie pobrać:-):-) a jakie dawki miałaś?

A to mrożą i nie wiedza czy sie nadają?[emoji58]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Do góry