reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana to ja przepraszam, jechałam z mężem autem i palec musiał nacisnąć nie to co chciałam :-)
Nie przepraszaj, widac takie było przeznaczenie tego palca :)
Ja naprawdę strasznie sie wstydzę byków jakie walę i do tego stary tablet, który nie wyświetla literek tak szybko jak piszę. Klikam wyślij, a potem patrzę jakie koczkodany i edytuję... Tak wiec należało mi się nawet nieświadomie :)

O wartości estradiolu niestety nie wiem za dużo, dziewczyny pisały, ze musi byc ileś na jedno jajeczko. Ale jak masz za dużo to nie wiem czy nie kombinować l4 na wszelki wypadek, do lekarza rodzinnego pójść czy cokolwiek bo mozesz czuć sie naprawdę kiepsko...
 
reklama
Nie przepraszaj, widac takie było przeznaczenie tego palca :)
Ja naprawdę strasznie sie wstydzę byków jakie walę i do tego stary tablet, który nie wyświetla literek tak szybko jak piszę. Klikam wyślij, a potem patrzę jakie koczkodany i edytuję... Tak wiec należało mi się nawet nieświadomie :)

O wartości estradiolu niestety nie wiem za dużo, dziewczyny pisały, ze musi byc ileś na jedno jajeczko. Ale jak masz za dużo to nie wiem czy nie kombinować l4 na wszelki wypadek, do lekarza rodzinnego pójść czy cokolwiek bo mozesz czuć sie naprawdę kiepsko...
Ja też robię byki jak piszę, bo mam milion myśli na raz!
Jeśli pójdzie Oki i będzie transfer to betuje 14 lutego.
Dam radę zaciskam poslady i idę hehehe. Czuję się Oki tylko mówię piersi tylko mnie bolą ,aaa i w nocy muszę wstawać na sisiu bo jak mam pełny pęcherz to czuję dopiero brzuch.
 
No to nic, tylko życzyć udanych Walentynek :)

Wiesz, może byc tak, ze zaciskanie pośladów nic nie da bo będziesz musiała leżeć. Załatw sobie chociaż termin wizyty u lekarza, który by ci to zwolnienie wypisał jak by było źle. Jak będzie dobrze to odwołasz...

A z drugiej strony jak będzie hiperki i szpital to szpital wystawi zwolnienie ;)
Oby nie!
 
Ja już po wizycie, wizyta pełna zmartwień!
Zacznę od początku jajeczek mam jednak 16, więc punkcja w poniedziałek, transfer w czwartek lub sobotę jeśli będzie Oki bo mój ESTRADIOL nie może przekroczyć 3300 już mam ponad 1000, jeśli przekroczy transferu nie będzie jestem bardzo na to zła bo nie wiedziałam, że tak może być! Na urlop idę od środy, więc idealnie pasowało by na transfer mam nadzieję, że będzie Oki! Dostałam kolejne leki wydałam dzisiaj 740 zł w aptece. I kolejne pytanie jeśli dzisiaj będę np. się kochać z mężem do w poniedziałek wychodzi 3 dzień czyli, że Oki bo niby ma być od 3-7 dni tak?

Ja miałam estradiol 2800 i mi odwołała i bardzo dobrze bi miałam hiperke, a ponoć po transferze Hiperka jest jeszcze gorsza [emoji15][emoji44] wiec, nie smuć sie, co ma być to bedzie, tu chodzi o Twoje zdrowie,a i progesteron miałam tez wysoki...


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Ja miałam estradiol 2800 i mi odwołała i bardzo dobrze bi miałam hiperke, a ponoć po transferze Hiperka jest jeszcze gorsza [emoji15][emoji44] wiec, nie smuć sie, co ma być to bedzie, tu chodzi o Twoje zdrowie,a i progesteron miałam tez wysoki...


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Zobaczymy jaki będzie dzisiaj! czy w poniedziałek po punkcji też robię badania estradiolu, czy dzisiaj już był ostatni raz?
 
No to nic, tylko życzyć udanych Walentynek :)

Wiesz, może byc tak, ze zaciskanie pośladów nic nie da bo będziesz musiała leżeć. Załatw sobie chociaż termin wizyty u lekarza, który by ci to zwolnienie wypisał jak by było źle. Jak będzie dobrze to odwołasz...

A z drugiej strony jak będzie hiperki i szpital to szpital wystawi zwolnienie ;)
Oby nie!
Mam nadzieję, że będą udane . Teraz zostaje mi czekać jak każdej z was teraz już rozumiem jak to czekanie wkurza! Zaraz do pracy to będę myśleć o czymś innym
 
Dzien dobry,
Ja z kolei dla chłopców mam duzo imion , ktore bardzo mi sie podobają, a dla dziewczynek słabo , moj M. dziewczynkę to tylko Maję chce, ale ja na to sie nie zgadzam absolutnie. I tak w kółko sie nie zgadzamy, nie wiem jak wybraliśmy imię dla syna..
Dziewczyny czy przed crio konieczna jest wizyta na początku cyklu?? Zakładając, ze bede miała sztuczny.
Niedługo bede miała wizytę, to bedzie połowa cyklu, pozniej wracam do UK i z pwrotem do Pl w marcu na transfer(jesli bedzie wszystko ok). Zastanawiam sie czy bede musiała pozniej zostać w Pl tak długo ( od początku cyklu do crio), albo jeździć dwa razy ( na początek cyklu i na crio), czy udałoby sie wziąć teraz recepty , zacząć samodzielnie na początku cyklu i pozniej np po 10 dniach jechać na podglad i crio. ????
Troche zagmatwalam...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie, wizyta pełna zmartwień!
Zacznę od początku jajeczek mam jednak 16, więc punkcja w poniedziałek, transfer w czwartek lub sobotę jeśli będzie Oki bo mój ESTRADIOL nie może przekroczyć 3300 już mam ponad 1000, jeśli przekroczy transferu nie będzie jestem bardzo na to zła bo nie wiedziałam, że tak może być! Na urlop idę od środy, więc idealnie pasowało by na transfer mam nadzieję, że będzie Oki! Dostałam kolejne leki wydałam dzisiaj 740 zł w aptece. I kolejne pytanie jeśli dzisiaj będę np. się kochać z mężem do w poniedziałek wychodzi 3 dzień czyli, że Oki bo niby ma być od 3-7 dni tak?

My sie kochalismy ostatni raz w czwartek chyba, a punkcja byla w niedziele i lekarka mi powiedziala, ze to bylo troche ryzykowne, bo jajniki mialam juz mocno napuchniete. W piatek powiedziala nam, ze tego samego dnia zadnego seksu tylko "robotki reczne" hehe :) i ze na niedziele czyli dwa dni po bedzie idealnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry