reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzien dobry,
Ja z kolei dla chłopców mam duzo imion , ktore bardzo mi sie podobają, a dla dziewczynek słabo , moj M. dziewczynkę to tylko Maję chce, ale ja na to sie nie zgadzam absolutnie. I tak w kółko sie nie zgadzamy, nie wiem jak wybraliśmy imię dla syna..
Dziewczyny czy przed crio konieczna jest wizyta na początku cyklu?? Zakładając, ze bede miała sztuczny.
Niedługo bede miała wizytę, to bedzie połowa cyklu, pozniej wracam do UK i z pwrotem do Pl w marcu na transfer(jesli bedzie wszystko ok). Zastanawiam sie czy bede musiała pozniej zostać w Pl tak długo ( od początku cyklu do crio), albo jeździć dwa razy ( na początek cyklu i na crio), czy udałoby sie wziąć teraz recepty , zacząć samodzielnie na początku cyklu i pozniej np po 10 dniach jechać na podglad i crio. ????
Troche zagmatwalam...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Myśle,ze na tej wizycie zobaczy czy wszystko jest ok i juz nie będziesz musiała na początku. Ja tak miałam bo chciał sprawdzić czy po hiperce wszystko sie wyciszyło, pózniej dostałam @ i dopiero 10 dc na kontrole gdzie sie okazało,ze wszystko juz jest Oki i po 3 dniach transfer


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
AniaCh83

Nie, ja dostałam recepty w grudniu i miałam zacząć jeść leki od 2dc a pojawić sie na podglądanie 12dc. I nowe leki i potem 5dni poźniej juz na transfer


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Ja miałam estradiol 2800 i mi odwołała i bardzo dobrze bi miałam hiperke, a ponoć po transferze Hiperka jest jeszcze gorsza [emoji15][emoji44] wiec, nie smuć sie, co ma być to bedzie, tu chodzi o Twoje zdrowie,a i progesteron miałam tez wysoki...


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
to nie jest wysoki estradiol! ja miałam przy IIVF 6000 chyba i hiperkę, przy drugim 2800 to żaden dramat i ciaza była bez hiperki. Raczj przez prg Ci odwołała, bo endo zle przyrastało. Sa dwe szkoły jedna mowi, ze powyżej 1-1,5 odwołujemy a u mnie w klinice odwołują powyżej 2. A ile było komórek? ze była hiperka średnio jest 200-300 jednostek e2 na dojrzały pęcherzyk. Czyli było z 10 dojrzałych, albo z 6 dojrzałych a reszta nie.
 
Myśle,ze na tej wizycie zobaczy czy wszystko jest ok i juz nie będziesz musiała na początku. Ja tak miałam bo chciał sprawdzić czy po hiperce wszystko sie wyciszyło, pózniej dostałam @ i dopiero 10 dc na kontrole gdzie sie okazało,ze wszystko juz jest Oki i po 3 dniach transfer


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Na naturalnym cyklu ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
AniaCh83

Nie, ja dostałam recepty w grudniu i miałam zacząć jeść leki od 2dc a pojawić sie na podglądanie 12dc. I nowe leki i potem 5dni poźniej juz na transfer


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony

To super, mam nadzieje, ze mi tez tak sie uda, bo po pierwsze umrlabym bez syneczka mojego przez 2-3tyg, a latać tak często w te i z powrotem tez nie nawidzę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
to nie jest wysoki estradiol! ja miałam przy IIVF 6000 chyba i hiperkę, przy drugim 2800 to żaden dramat i ciaza była bez hiperki. Raczj przez prg Ci odwołała, bo endo zle przyrastało. Sa dwe szkoły jedna mowi, ze powyżej 1-1,5 odwołujemy a u mnie w klinice odwołują powyżej 2. A ile było komórek? ze była hiperka średnio jest 200-300 jednostek e2 na dojrzały pęcherzyk. Czyli było z 10 dojrzałych, albo z 6 dojrzałych a reszta nie.

Myśle, ze przez wszystko razem odwołał, dodatkowo mam wysokie amh 11, a komórek pobral 28, 6 zapłodnili a 18 zamrozili , także jajcobranie [emoji28]No i jajniki chyba 9 cm(?)

Na naturalnym cyklu ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Na sztucznym


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Do góry