reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Słuchajcie, kiedy mniej więcej przychodzi okres po odstawieniu leków? Ja dzis mam 14ty dzień od rozpoczęcia przyjmowania progesteronu. Wzięłam ostatnia dawkę 13tego dnia z rana i odstawiłam. Normalnie mam @ 12-15 dni od owulki

Mi ostatnio @ przyszła 5 dni po odstawieniu


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
O widzicie, ja w ciąży z córeczką byłam pewna, że chłopak, ale zanim imię mieliśmy. No i już dla chłopca nie szukałam.
A teraz "chcieliśmy" dziewczynkę, imię wybrane, a tu chłopak. Imienia brak, a tu zaraz połowa ciąży.
Śmiesznie, że jak byłam młodsza zawsze mi się podobały imiona Marek i Mateusz. No i wyobraźcie sobie, że bracia mojego męża to Markus i Matthias... [emoji23]
Poszukiwania trwają.
Miłego dnia, kochane!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzicie, ja w ciąży z córeczką byłam pewna, że chłopak, ale zanim imię mieliśmy. No i już dla chłopca nie szukałam.
A teraz "chcieliśmy" dziewczynkę, imię wybrane, a tu chłopak. Imienia brak, a tu zaraz połowa ciąży.
Śmiesznie, że jak byłam młodsza zawsze mi się podobały imiona Marek i Mateusz. No i wyobraźcie sobie, że bracia mojego męża to Markus i Matthias... [emoji23]
Poszukiwania trwają.
Miłego dnia, kochane!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać jak znajdziesz jakieś fajne :) :*

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna
Z tą historią to masz 100 procent racji zawsze tak na mnie działała jak chodziłam do szkoły :p
A co do okresu to ten następny przyszedł u mnie ze 2 dni wcześniej i miałam istny potop szwedzki, a po nieudanym transferze taki słaby zdziwiłam się trochę myślałam że będzie odwrotnie
 
Tzn wiem, ze powinien przyjście niedługo. Ale raczej za dzień/za tydzień czy za dwa?

Przepraszam Roksii za te literówki, tak, kajam się. Edytuję większość własnych postów właśnie z ich powodu bo jestem dyslektyk ale zwyczajnie nie zauważam czasem jak słownik zamienia mi słowa. Ale tak - to karygodne i obiecuję poprawę :)
 
Ja już po wizycie, wizyta pełna zmartwień!
Zacznę od początku jajeczek mam jednak 16, więc punkcja w poniedziałek, transfer w czwartek lub sobotę jeśli będzie Oki bo mój ESTRADIOL nie może przekroczyć 3300 już mam ponad 1000, jeśli przekroczy transferu nie będzie jestem bardzo na to zła bo nie wiedziałam, że tak może być! Na urlop idę od środy, więc idealnie pasowało by na transfer mam nadzieję, że będzie Oki! Dostałam kolejne leki wydałam dzisiaj 740 zł w aptece. I kolejne pytanie jeśli dzisiaj będę np. się kochać z mężem do w poniedziałek wychodzi 3 dzień czyli, że Oki bo niby ma być od 3-7 dni tak?
 
reklama
Przepraszam Roksii za te literówki, tak, kajam się. Edytuję większość własnych postów właśnie z ich powodu bo jestem dyslektyk ale zwyczajnie nie zauważam czasem jak słownik zamienia mi słowa. Ale tak - to karygodne i obiecuję poprawę :)
Kochana to ja przepraszam, jechałam z mężem autem i palec musiał nacisnąć nie to co chciałam :-)
 
Do góry