reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiex husannn wspanualych widokow!!!

W Uk tez na wszustko paracetamol,Po punkcji paracetamol po transferze paracetamol w ciazy paracetamol przy grypie paracetamol;))
Tez tego nie kapuje Ale jak bardzo zaboli biore tylko ..... paracetamol [emoji38][emoji38]bo nic mi nie dadza innego tutaj


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mieszkałam w uk kilka lat i już miałam dosyć ich leczenia, którego tak naprawde nie było tylko ciągle mnie diagnozowali.Po 2 latach dalej nic nie wiedzieli i już miałam dosyć. Więc postanowiliśmy wrócić do pl to była nasza szansa na pierwszej wizycie lekarka powiedziała nam co może być problemem.Po pół roku jeżdżenia do kliniki teraz jestem w ciąży po pierwszym crio. Powrót do pl był najlepsza decyzja jaka podjęliśmy.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jedziemy od razu [emoji12] ja mam oocyty zamrożone i juz kazałam mężowi dbać o dietę ,żeby w kwietniu był gotowy [emoji23] oczywiście czysto teoretycznie, bo nam sie uda [emoji1307][emoji1307] [emoji12]



Doświadczenia w betach nie mam bo jeszcze nie robiłam ale z tego co tu czytam to chyba 3 jaczki musiałyby być żeby wyszła w 3 dniu [emoji12]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

ufff mam nadzieje ze chociaz progesteroni estriadol wroza dobrze.....dzieczyny co myslicie o blastce 3bb?
 
ufff mam nadzieje ze chociaz progesteroni estriadol wroza dobrze.....dzieczyny co myslicie o blastce 3bb?
Z kropkami to tak jest ze te piękne się czasem nie zagniezdzaja a te teoretycznie słabe są zostają i są z nich piękne ciążę :) a co do weryfikacji to już się nie przejmuj 3 dpt jak w ostatniej weryfikacji będzie 0,1 to wtedy bym się martwila :)
 
Dziewczyny danych samych dobrych wieści na dzisiejszych wizytach!!!
Jestem delikatnie przeziębiona. Czasem kichniecie powoduje mocny skurcz brzucha. Czy to niebezpieczne i czy mogę teraflu?
 
Dziewczyny tak czytam I czytam o lekach po transferze. Ja mam I przed I po crio brac 3x100 lutinus, do tego 3xestrofem,1x acard 1xencorton. A przeczytalam ile bierze daria I taki troche straszek mnie oblecial. Mam na mysli progesteron, nie za mali dostaję? Mialam badany tylko na 6 dni przed transferem
 
Ja też mieszkałam w uk kilka lat i już miałam dosyć ich leczenia, którego tak naprawde nie było tylko ciągle mnie diagnozowali.Po 2 latach dalej nic nie wiedzieli i już miałam dosyć. Więc postanowiliśmy wrócić do pl to była nasza szansa na pierwszej wizycie lekarka powiedziała nam co może być problemem.Po pół roku jeżdżenia do kliniki teraz jestem w ciąży po pierwszym crio. Powrót do pl był najlepsza decyzja jaka podjęliśmy.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

Tez wiele rzeczy spraw mi sie tutaj nie podoba;(, mieszkam tu dopiero 3 rok ,od dzuecinstwa wlochy I Gliwice Ale jednak od razu w Uk zauwazylam ze cos nie tak tu z medycyna.....
Ale bo jestem Uk wdziecznabi to anglicy w 1978 przepriwadzili pierwsze ivf udane ;) pozatym tutaj np ani centa nue wydajemy na kosztowne ivf i leki
Sa i wzgledy i minusy no Ale to jak w kazdym kraju
Po jedziesz do australi to zycie wspaniale ale pajaka w domu mozesz zlapac ha ha ha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry