reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ech wiem co to za ból, moje wyniki są świetne, mojego męża też a ciąży brak, 4 inseminacje i jedno crio i lipa, uzyskałam piękne blastocysty 5 dniowe dwie 4aa i dwie 3aa i jeszcze mam 6 komórek zamrożonych.. nie wiem czemu nie chce mi się nic zagnieździć:(
:(
Ja jeszcze za duzo nie wiem o ivf, ale ponoc sa jakies pomoce typu specjalny "żel-klej"? zeby sie lepiej zagnieżdżało i jakies nacinania blastki? Korzystałas z tego?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
ech wiem co to za ból, moje wyniki są świetne, mojego męża też a ciąży brak, 4 inseminacje i jedno crio i lipa, uzyskałam piękne blastocysty 5 dniowe dwie 4aa i dwie 3aa i jeszcze mam 6 komórek zamrożonych.. nie wiem czemu nie chce mi się nic zagnieździć:(
bo mozesz miec problemy z implantacja,co wskazywaloby na immunologie,badaliscie? podwyzszone NK?
 
:(
Ja jeszcze za duzo nie wiem o ivf, ale ponoc sa jakies pomoce typu specjalny "żel-klej"? zeby sie lepiej zagnieżdżało i jakies nacinania blastki? Korzystałas z tego?



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

moja blastka jest prawie na ostatnim stadium rozwoju w laboratorium więc nie trzeba nacinać otoczki bo jest ona już cienka, żel/klej...ech nic mi takiego nie proponowano, mój lekarz w ogóle do takich rzeczy sceptycznie podchodzi, powiedział że to naciąganie pacjentek na kase.
 
reklama
Do góry