reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Po obydwu. Ja pcos - całkowity brak owu bez stymulacji. Po clo są piękne pęcherzyki i same pękają. Hsg - oba jajowody OK. Nie miałam laparoskopii i wrogości sluzu i to mnie martwi. Mąż mało plemnikow 6 mln, test hso poniżej normy i obniżony odsetek żywych plemnikow. Myślimy żeby jeszcze raz spróbować IUI bo na dzień dzisiejszy nie mamy wystarczająco pieniędzy na ivf. U mnie w klinice to koszt koło 14 tys. A w novum ile? Poza tym liczę (łudzę się) ze uda się po IUI. A jeszcze mój mąż nie bardzo chce się dać przekonać na in vitro. My już ponad siedem lat po ślubie i od początku nie robiliśmy nic żeby nie być w ciąży. Jednak mój mąż dał się namówić na badania dopiero rok temu. Taki z niego ciężki przypadek dodatkowo....

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi stwierdzono pco 3 lata temu w Katowicach na kilkudniowej diagnostyce, po 3 msc mialam dokladniejsza diagnostyce tez u nich i mam PCO, IO, Hiperglikemie, brak owulacji i OTYLOSC(oczywiscie byla). Tydzien temu bylismy w inviccie usg- ok, zadnycvh zmian pco, jak miesiaczki po schudnieciu sie unormowaly 29-33dni) to owu raczej jest i o zgrozo, jak analizuje hormony to za cholere nic nie wskazuje na pco. Wiec u mnie otylosc byla raczej przyczyna tego wszystkiego. Poza tym przy pco AMH jest kilkukrotnie wyzsze od normy, ty i annemarie jestescie duzo starsze ode mnie a macie wyzsze amh niz ja (1,05). Teraz czekamy na hormony meza (azoospermia) i heja na konsultacje. :)
 
reklama
angelawwa jednak jakieś inne wyniki mi przesłali już się gubię z tymi wynikami tu mam teraz takie!
FSH 6,7
LH - 7,22
Prolaktyna 13,46
Wr ujemny
Antygen Hbs ujemny
I różne p/ciała mi robili nawet nie widziałam, że takie badania jesxze mają mi przyjść
 
no to raczej slabe amh...jajek bylo 5 ale 3 rokujace i myslalysmy ze jak jeszcze sie okaze ze jakies puste i slabe to bedzie dobrze jak zostanie jeden zarodeczek...ale wyszlo 5 wszystkie sie zaplodnily:)ja mam problem z jajowodami...jednego nie mam po ciazy pozamacicznej a drugi zapchany i caly w zrostach...ach noi mam 37 lat wiec troszke dr. postraszyla...pierwszy transfer ciaza biochemiczna a teraz odbieramy nastepnego malucha za jakies dwa tyg...miesiac przerwy sobie zrobilam zeby sie zresetowac po niepowodzeniu...:baffled:
Jestem 10 lat mlodsza i Amh mam 1,05, a norma jest od 1,2...
 
PCOS i slaba armia sa czynnikami przy ktorych odradza sie iui i szanse spadaja jeszcze nizej,mysle ze to wiesz ,bo widze ze w bojach jestes zaprawiona.Pomimo to polecalabym ci termin w Wawie u dok.Zamory ,mysle ze jego opinia przekona twojego meza i uswiadomi mu ,ze potrzebujecie cudu ,zeby IUI sie udalo. Jakby nie patrzec macie jakies 5 _10 % szans na powodzenie. Nie mam zamiaru cie odwodzic od tej metody ,ale jest ona totalnie przestarzala i funkcjonuje u ludzi mega zdrowych,tez nie zawsze.
Czekam co mi dziewczyny napisza odnosnie cen,chociaz na stronie jest cennik.Bede wiedziala to ci na pr.napisze,oki;)
Jasne... Dzięki wielkie! A ty jesteś po przed czy w trakcie?
Tak moja lekarka mi powiedziała że mamy max 10% szans ale warto spróbować bo normalnie nie mam owulacji i ten nasz czas to nie mogę liczyć że to 7 lat tylko rok w którym byłam clo stymulowana. Poza tym mój mąż bierze leki i ma za każdym razem lepsze wyniki. Mówisz że Zamora!? Zadowolona jesteś z niego? Długo się leżycie u niego? Po której stronie u was jest problem?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny widzę że na tym forum dużo już przeszlyscie i dużo wiecie więc mam pytanie czy któraś z was ma podobną sytuację do mojej tj pco i słabe nasienie i udało się ivf??? Martwię się tylko tym że nie miałam laparoskopi diagnostycznej.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po obydwu. Ja pcos - całkowity brak owu bez stymulacji. Po clo są piękne pęcherzyki i same pękają. Hsg - oba jajowody OK. Nie miałam laparoskopii i wrogości sluzu i to mnie martwi. Mąż mało plemnikow 6 mln, test hso poniżej normy i obniżony odsetek żywych plemnikow. Myślimy żeby jeszcze raz spróbować IUI bo na dzień dzisiejszy nie mamy wystarczająco pieniędzy na ivf. U mnie w klinice to koszt koło 14 tys. A w novum ile? Poza tym liczę (łudzę się) ze uda się po IUI. A jeszcze mój mąż nie bardzo chce się dać przekonać na in vitro. My już ponad siedem lat po ślubie i od początku nie robiliśmy nic żeby nie być w ciąży. Jednak mój mąż dał się namówić na badania dopiero rok temu. Taki z niego ciężki przypadek dodatkowo....

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Pozwole sie wtracic ....
Tez sadze ze iui to strata nerwow i pieniedzy,nigdy nie podchodzilam do iui ,z nami ok oboje zdrowi,a i tak od razu ivf zaproponowano ... wiec jak inna kobieta ma problemy w dodatku z partnerem to chyva tym bardziej pod ivf ,chyva ze sie myle Ale zawsze mnie zastanawial fakt ze odmowilib nam iui (twierdzac ze wiek 36)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry