reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Poprzednio przed stymulacja też mi się spóźnił. Ale wtedy się denerwowałam a teraz byłam oazą spokoju... Miałam świadomość tego, ze mam 5 pięknych zarodków, wszystko zaplanowane itd.
Poza tym moim podstawowym zwiastunem okresu jest poranne mhm.. rozwodnienie. I miałam je w terminie, w poniedziałek musiałam się dobijać rano do łazienki bo bym nie wytrzymała 5 minut. No ale jest sobota a okresu brak. Aż zrobiłam dziś test - negatywny. I nawet nie jest mi smutno z tego powodu, to przedziwne ale poczułam trochę żalu pomieszanego z ulgą. No bo tam gdzieś są moje zarodeczki, całe 5 i bardzo bym chciała żadnego nie zostawić.
Mnie też się wydawało, że się nie denerwuje...raczej byłam podekscytowana, szczęśliwa..i pewna że jajobranie będzie owocne bo po Clo miałam koło 20 szt..(pomijam fakt, że tym razem po dużo droższych i mocniejszych lekach miałam zaledwie 6 jajeczek..)

I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
Ja jestem w invimedzie we Wrocławiu dr prowadząca to Dorota Wickiewicz. Jak narazie mam dziwne uczucia co do tej Pani dr dziwnie do nas podchodzi, ale jutro jedziemy na wizytę do niej powie nam jakie badania jeszcze musimy zrobić wiem, że na jakieś badania czeka się miesiąc więc mam nadzieję, że pod koniec stycznia podejdę do invitro. O ile tak to wygląda bo to będzie mój pierwszy raz

Hej dziewczyny! Też leczę się u dr. Wickiewicz, a właściwie dopiero zaczęłam. Choć moje doświadczenia z niepłodnością to długa historia..Jestem dopiero po 1szej wizycie u niej i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Doktor wydaje się bardzo ciepłą osobą i wzbudza zaufanie i ma wieloletnie doświadczenie. Mieliśmy mnóstwo pytań z mężem, a ona nam odpowiedziała na wszystkie. Nie czułam się jak bardzo często u lekarzy, że chcą jak najszybciej skończyć wizytę, bo czeka następny pacjent itp. Prywatność jaka była potrzeba przy badaniu również była zapewniona, a gabinet był nowoczesny i czysty. Wyszliśmy z kompletem badań do zrobienia i zobaczymy co dalej.
 
Hejka jestem juz po wizycie.
Kreatola proszę zmień mi termin crio na wtorek 28.12. Moje endometrium się pęknie rozwija i doktor przesunął dzień wcześniej. Zwiększył mi od dziś Estrofem z 3 tabletek na 4. A od niedzieli dołączyć mam 3x lutinus i 2x duphaston.
Kochane ale chyba jednak dawka mi nie służy. ..mam sińce nad stopami na obu nogach i strasznie mi się kręci w głowie. ..dzwonić jutro do kliniki czy niepotrzebnie panikuje?

Generalnie to gratulacje! Po takich dawkach hormonów mogą być różne objawy i nie należy panikować. Lecz gdybyś bardzo źle się czuła, czy były jakieś bardzo niepokojące objawy, to lepiej skontaktuj się z lekarzem. Macie tam koordynatora, jak w Invimedzie?
 
U mnie z 5 markerów narazie wyświetla się LDH jest dobry znaczy w normach. Reszta wyników będzie pewnie we wtorek bo święta a badania sa w trybie zwykłym wiec mają czas do 7 dni na wynik .
Ja nie boje się ze wyniki będą źłe bo jak będą to się wytnie i juz . Ja się boję ze nie pozwolą mi się stymulować przed operacja (bo jakie by teraz nie wyszły wyniki to trzeba to wyciąć ) to będzie 3 operacjia ( no to samo mniej więcej ) w ciągu 14 miesięcy wiec jestem przyzwyczajona. Mam już kreche pod pepkiem nad pepkiem teraz pewnie w pionie. ... niedługo w kolko i krzyżyk będzie można grać na moim bandziołku :D
Dziękuję dziewczęta za ciepłe myśli w moim kierunku .

Niech lekarze podejmą najlepszą decyzję dla Ciebie! Trzymam mocno kciuki!
 
Hej dziewczyny! Też leczę się u dr. Wickiewicz, a właściwie dopiero zaczęłam. Choć moje doświadczenia z niepłodnością to długa historia..Jestem dopiero po 1szej wizycie u niej i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Doktor wydaje się bardzo ciepłą osobą i wzbudza zaufanie i ma wieloletnie doświadczenie. Mieliśmy mnóstwo pytań z mężem, a ona nam odpowiedziała na wszystkie. Nie czułam się jak bardzo często u lekarzy, że chcą jak najszybciej skończyć wizytę, bo czeka następny pacjent itp. Prywatność jaka była potrzeba przy badaniu również była zapewniona, a gabinet był nowoczesny i czysty. Wyszliśmy z kompletem badań do zrobienia i zobaczymy co dalej.
To prawda u doktor zawsze jest opóźnienie! bo zawsze powie o wszystkim, ja na początku miałam dziwne uczucie do niej ale cieszę się, że jestem jej pacjenta. Może miałam takie uczucie bo pojechałam do niej kilka razy i myślałam, że powie nam, że możemy mieć naturalnie dziecko więc byłam bardzo zablokowana. :p, jak dobrze, że już koniec tych spotkań rodzinnych bo już nie mogłem słuchać ooo joj jestem z ciąży teraz muszę jeść więcej ooo jak fajnie bo muszę jeść więcej a to itp już słuchać nie mogłam jeszcze miesiąc do następnej @ i zaczynamy
 
Generalnie to gratulacje! Po takich dawkach hormonów mogą być różne objawy i nie należy panikować. Lecz gdybyś bardzo źle się czuła, czy były jakieś bardzo niepokojące objawy, to lepiej skontaktuj się z lekarzem. Macie tam koordynatora, jak w Invimedzie?


Nie mamy koordynatora....
Po prostu jak coś się dzieje dzwonie do kliniki. Są święta wiec nie zadzwonię ale bardzo panikuje bo pomyliłam leki.... zamiast 4x brałam 5x estrofem nie wyłączyłam 1 przypomnienia....a jak to w szale w pracy przed świętami nawet się nie zorientowałam. Dopiero po zakończonym maratonie,w trakcie drzemki przyśniło mi sie ze pomyliłam leki...i jednak sen okazał się być prawdą. Mimo wszystko czy biorę 3 4 czy 5 to najgorzej czuje się wieczorem. Brzuch mam jak w 9msc! Już chce wtorek juz chce mieć Kropka ze sobą i nie fiksowac
 
To prawda u doktor zawsze jest opóźnienie! bo zawsze powie o wszystkim, ja na początku miałam dziwne uczucie do niej ale cieszę się, że jestem jej pacjenta. Może miałam takie uczucie bo pojechałam do niej kilka razy i myślałam, że powie nam, że możemy mieć naturalnie dziecko więc byłam bardzo zablokowana. :p, jak dobrze, że już koniec tych spotkań rodzinnych bo już nie mogłem słuchać ooo joj jestem z ciąży teraz muszę jeść więcej ooo jak fajnie bo muszę jeść więcej a to itp już słuchać nie mogłam jeszcze miesiąc do następnej @ i zaczynamy

Przykre ze każda z nas która się stara o dziecko i przechodzi przez leczenie w klinice musi nasluchac się takich rodzinnych cudowności. ...My z mężem to wszystkim powiedzieliśmy ze w 2 dzien świat odpoczywamy i chcemy pobyć sami to takie zdziwienie jakbyśmy zbrodnie popełniali! A my po prostu już nie mogliśmy słuchać tych pytań kiedy wy i kiedy wy bo to juz 10 lat po ślubie! No zesz cholera nie rozumieją ze jakby to było takie proste to by dawno było dziecko????nie wszyscy mają dziecko na zawołanie!
 
Przykre ze każda z nas która się stara o dziecko i przechodzi przez leczenie w klinice musi nasluchac się takich rodzinnych cudowności. ...My z mężem to wszystkim powiedzieliśmy ze w 2 dzien świat odpoczywamy i chcemy pobyć sami to takie zdziwienie jakbyśmy zbrodnie popełniali! A my po prostu już nie mogliśmy słuchać tych pytań kiedy wy i kiedy wy bo to juz 10 lat po ślubie! No zesz cholera nie rozumieją ze jakby to było takie proste to by dawno było dziecko????nie wszyscy mają dziecko na zawołanie!

Rowniez jestem dlugo Po slubie prawie jak ty a dopiero teraz dzidzi bedzue

Niestety Ja JuZ ich wszustkich wytlumsczylam i wybaczylam ze nas tez sie pytano nie raz ,Ale wytlumsczylam ich bowiem dla tych co sie nigdy nie musieli starac to poprostu nue do pomyslenia,nie wiedza co to za bol ...... nas to bardzo rania I draznia takie pytania,sadze ze tak naprawde dopiero nam przejdzie
Jak JuZ bedziemy rodzicami ,cierpliwosci jeszcze troche i niech ten 2017 rok bedzue pomyslny dla was wszystkich dziewczyny !!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! Też leczę się u dr. Wickiewicz, a właściwie dopiero zaczęłam. Choć moje doświadczenia z niepłodnością to długa historia..Jestem dopiero po 1szej wizycie u niej i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Doktor wydaje się bardzo ciepłą osobą i wzbudza zaufanie i ma wieloletnie doświadczenie. Mieliśmy mnóstwo pytań z mężem, a ona nam odpowiedziała na wszystkie. Nie czułam się jak bardzo często u lekarzy, że chcą jak najszybciej skończyć wizytę, bo czeka następny pacjent itp. Prywatność jaka była potrzeba przy badaniu również była zapewniona, a gabinet był nowoczesny i czysty. Wyszliśmy z kompletem badań do zrobienia i zobaczymy co dalej.

Hej
Faktycznie dr jest super miła i ciepła.
Dr Odpisuje na SMS nawet o 1 w nocy.
Naprawdę super lekarz, niestety u nas niepowodzenie.
1 komórka tylko z 6 przeżyła, z 19 pobranych.
Nie została ze mną.
Teraz wybrałam dr Trzeciaka.
Mam jeszcze wizytę po niepowodzeniu w inv. Ale do niej podejdę jak bede miała komplet badań poza tymi które dr zleciła przed inv.
Dodatkowo skonsultuje wszystko z inna klinika [emoji847]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry