reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia dużo radości, i żeby to były ostatnie samotne bezdzietne Święta!
W tym szale pracy i przygotowań pomyliłam pory leków i zamiast 4xdziennie brałam przez 3dni 5 dziennie estrofem. ...jestem beznadziejna. .... Ciekawe czy mój criotransfer 27 się odbędzie. ....I całe święta będzie znowu myślenie. ...
 
Radosnych Świąt [emoji268][emoji301][emoji319]! Dziewczyny każdej z Was życzę [emoji320][emoji110] wymarzonych dwóch kresek, dużego brzucha i różowego, zdrowego bobasa[emoji318][emoji703]!


I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Kochane zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia dużo radości, i żeby to były ostatnie samotne bezdzietne Święta!
W tym szale pracy i przygotowań pomyliłam pory leków i zamiast 4xdziennie brałam przez 3dni 5 dziennie estrofem. ...jestem beznadziejna. .... Ciekawe czy mój criotransfer 27 się odbędzie. ....I całe święta będzie znowu myślenie. ...
Nie myśl, odpoczywaj ! Za 3 dni o tej porze będziesz już z upragnionym Kropkiem.

I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Dzień dobry. Czy jakaś dobra duszyczka mi odpowie? Ponawiam pytanie. Czy bardzo spóźniał się wam okres, nie to pierwsze krwawienie po stymulacji tylko miesiąc poźniej? I szczególnie pytam o to dziewczyny, które transferu nie miały po danej stymulacji.

U mnie dzis 36dc, w życiu nie miałam takiego długiego. I co jakiś czas kłuje mnie jeden jajnik, denerwuje się, zecoś się pokrzaczyło w moim ciele.
 
Zycze Wam swiatecznego spokoju, tam gdzie go brak,
zycze Wam radosci serc, tam gdzie smutek i zal,
zycze Wam zdrowia, tam gdzie choroby i troski,
zycze Wam milosci, tam gdzie o niej zapomniano...

Niech te Swieta Bozego Narodzenia zainspiruja Was do:
zycia ciszej, ale pelniej,
mniej, ale lepiej,
skromniej, ale radosniej.




I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Witajcie !!
Koniczynka poczekaj na pewno ktos ci doradzi ,teraz nie wszyscy sa w domach ....
Ja niestety niewiem
Milego dnia wszystkim!!! Sunrise z tego wszystkiego nie dala znac wynikiw bety a miala wczoraj wiec sunrisea trzymam caly czas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Czy jakaś dobra duszyczka mi odpowie? Ponawiam pytanie. Czy bardzo spóźniał się wam okres, nie to pierwsze krwawienie po stymulacji tylko miesiąc poźniej? I szczególnie pytam o to dziewczyny, które transferu nie miały po danej stymulacji.

U mnie dzis 36dc, w życiu nie miałam takiego długiego. I co jakiś czas kłuje mnie jeden jajnik, denerwuje się, zecoś się pokrzaczyło w moim ciele.
Nie denerwuj się, to pewnie stres....Ja mam okres jak w zegarku, co 26 dni, od zawsze. A jak czekałam na niego żeby zacząć stymulację to spóźnił się o 6 dni...prawie włosy z głowy rwałam bo to było takie niemożliwe...przecież mi się nigdy nie spóźnia..

I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
Witajcie !!
Koniczynka poczekaj na pewno ktos ci doradzi ,teraz nie wszyscy sa w domach ....
Ja niestety niewiem
Milego dnia wszystkim!!! Sunrise z tego wszystkiego nie dala znac wynikiw bety a miala wczoraj wiec sunrisea trzymam caly czas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sunrisea testuje jednak pojutrze 27.12 ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry