reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jogo
Teraz na świeżo po punkcji miałam podane 2 zarodki i to z embrioglue żeby właśnie zwiększyć szanse a beta pokazała jedno wielkie 0 :frown:
Przykro mi:( Walcz i nie poddawaj sie . Zobacz ja za 3 crio i bardzo trudnej 6 ciazy dopiero urodziłam . Miałam juz chwile zwątpienia i nawet juz zaczynałam sie godzić z tym ze nigdy nie będę mama . A teraz walczę o drugie :)
 
Ja się o to dopytałam przed. Embriolog bo w informacji nie mieli pojęcia. No i w Invi Med Warszawa blasocysty zawsze mrożą pojedynczo a wcześniejsze stadia po 2. U mnie tylko 5 dniowe zarodki więc mnie nie dotyczyło i nie zajmowałam świętym więcej. Ale tak jest u nich w procedurach.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

No dla mnie to nowość,zbieram doświadczenia,ale dokładnie tak mam zrobione zamrożone 2 zarodki 3 dniowe razem i 2 z 5 dniowe osobno


Czyli nie ma sensu podawać 2? bo ja właśnie tak myślałam, że jeśli się zapłodni coś to chciałam 1 podać bo myślałam, że będzie większa szansa na powodzenie... i teraz już sama nie wiem

Matematycznie większe prawdopodobieństwo jest z 2 zarodkami ale niestety nie mamy wpływy czy sie uda czy nie,możemy jedynie pomagać np embrioglue(ale nie wiem czy są No jakieś badania które potwierdzają skuteczność?)

Cześć dziewczyny.
Czy ktoś cos....

Link do: Alternatywa dla in vitro: metoda AneVivo już Polsce


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dla mnie nowość,poczytam [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Cześć Dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Cieszę się, widząc informacje o tych, którym się udało :) i jestem z tymi, dla których to czas trudny. Tym bardziej, że sama go niedawno przechodziłam. Teraz wszystko wskazuje na to, że się udało. Jestem po crio. Beta w 9 dpt 48,3. Tylko ja nic nie odczuwam... I to jest straszne. Czy to normalne, że nie mam typowych objawów? Czy to powód do niepokoju. Kolejne betowanie 22.12. to będzie 15 dpt. I to czekanie mnie wykańcza. Jak u Was z objawami? Brzucha nie czuję, piersi lekko powiększone. Trochę coś ciągnie w lrwym jajniku. I nic. Ani senności, ani rozdrażnienia, ani, białej wydzieliny i nawet test pokazuje tylko bladą kreskę. Z góry dziękuję za podzielenie się Waszymi doświadczeniami. Ściskam kciuki za piękne betki i w ogóle Was ściskam.
 
Cześć dziewczyny.
Czy ktoś cos....

Link do: Alternatywa dla in vitro: metoda AneVivo już Polsce


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pisalysmy o tym bodajze dwa tyg temu;), w Uk tez robia Ale cena tez wyzsza.sama nie znam nikogo tutaj kto Sue podal anevivo ,niby pisze ze anevivo Z wieksza szanse az 46% a ivf tylko 25% ( pierwsze podejscie!), jednak no niewiem nic ,pisalo tez ze kobieta musibyc zdrowa zadnych operacji I amh do 5


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Cieszę się, widząc informacje o tych, którym się udało :) i jestem z tymi, dla których to czas trudny. Tym bardziej, że sama go niedawno przechodziłam. Teraz wszystko wskazuje na to, że się udało. Jestem po crio. Beta w 9 dpt 48,3. Tylko ja nic nie odczuwam... I to jest straszne. Czy to normalne, że nie mam typowych objawów? Czy to powód do niepokoju. Kolejne betowanie 22.12. to będzie 15 dpt. I to czekanie mnie wykańcza. Jak u Was z objawami? Brzucha nie czuję, piersi lekko powiększone. Trochę coś ciągnie w lrwym jajniku. I nic. Ani senności, ani rozdrażnienia, ani, białej wydzieliny i nawet test pokazuje tylko bladą kreskę. Z góry dziękuję za podzielenie się Waszymi doświadczeniami. Ściskam kciuki za piękne betki i w ogóle Was ściskam.
Witaj blastka :) ciesze sie ze sie udalo i zycze pieknego przyrostu i spokojnych 8 miesiecy. A co do dolegliwosci to kazda z nas ma inne.
 
reklama
Do góry