reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gratuluje wszystkim pozytywnych bet. Negatywnym współczuje i rozumiem ból [emoji25]
My po nieudanym transferze odpuściliśmy.
Zbieramy środki.
Ciagle czekam na dobry moment by zrobić kariotypy.
Ciagle tez szkoda mi prawie 1000 zł... dlatego dzis postanowiłam zadzwonić do NFZ i porozmawiać sobie z nim ‼ nie korzystam w sumie w ogóle z usług NFZ, wszystko prywatnie, bo firma płaci za opiekę medyczna albo chodzę prywatnie do lekarzy których nie mam w pakiecie.
I... nagle znalazł sie termin na MARZEC by zrobić kariotypy na NFZ!
Dziadostwo.
W drugiej klinice termin za 2 lata.
Ręce opadają.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam na NFZ. Pamiętaj, ze musisz mieć osobne skierowanie ty a osobne mąż. My nie wiedzieliśmy i mąż musiał donieść, ale wystarczyło, że poszedł do pierwszej lepszej przychodni do internisty, i dostał skierowanie (u nas do genetyka a genetyk w instytucie po wywiadzie dała na kariotypy). My co prawda po ciąży z trisomią, ale trisomia prostą co teoretycznie nie jest podstawą do badania rodziców ale mimo wszystko na Sobieskiego w Warszawie nam zrobili. Termin był najpierw na za rok, ale jak uprosilam to panie poszperały i wynalazły jakąś lukę na za miesiąc. I generalnie radzę jechać i warzą w twarzrozmawiać, zawsze troche inaczej. Tyle że... Na wynik czekałam PÓŁ ROKU. I dopiero na 3 tygodnie przed wynikiem rozmrożone nasz materiał. Miało być do 2 do 3 miesięcy a potem za każdym razem słyszałam ze jeszcze nie zaczęto i żeby dzwonić za miesiąc. Z jednej strony rozumiem, mieli cały czas pilniejsze sprawy, np. Kariotypy płodów po nie pomyślnych prenatalnych, a oni współpracują mocno ze Szpitalem na Czerniakowskiej do którego pół Polski z takimi wynikami się zjeżdża.
 
reklama
No mnie tez nikt nie pytał,w ogóle mało pytają raczej tylko mówią co bedzie [emoji57] kurczę No sama nie wiem co bym zrobiła gdyby to były moje ostatnie [emoji20]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio

Ja się o to dopytałam przed. Embriolog bo w informacji nie mieli pojęcia. No i w Invi Med Warszawa blasocysty zawsze mrożą pojedynczo a wcześniejsze stadia po 2. U mnie tylko 5 dniowe zarodki więc mnie nie dotyczyło i nie zajmowałam świętym więcej. Ale tak jest u nich w procedurach.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pixie_Dixie
Oni zagrozili też 2razem bez mojej zgody dowiedziałam się po fakcie problem w tym że to moje ostatnie zarodki jak wezmę 2 to mam tylko jedną szansę? Na kolejne ifv mnie nie stać na to już mam kredyt :sad:
Mam pytanie jeśli.mam jakieś komórki zamrożone to jak mi się nie uda teraz za pierwszym razem To później ile place za kolejne podejście tak orientacyjnie bo pewnie w każdej klinice inna cenna. Ja też teraz brałam kredyt na pierwsze podejście.
 
Ewelin 2 zwieszają szanse na ciąże . Ja tez zdecydowałam sie na transfer 2 tym razem żeby zwiększyć szanse ze jak jeden zaroeczek nie będzie chciał sie rozwijać to moze choć drugi da radę . A moze będziesz mama bliźniąt i jyz nigdy nie pomyślisz o kolejnym ivf :)
Czyli nie ma sensu podawać 2? bo ja właśnie tak myślałam, że jeśli się zapłodni coś to chciałam 1 podać bo myślałam, że będzie większa szansa na powodzenie... i teraz już sama nie wiem
 
Gratuluje wszystkim pozytywnych bet. Negatywnym współczuje i rozumiem ból [emoji25]
My po nieudanym transferze odpuściliśmy.
Zbieramy środki.
Ciagle czekam na dobry moment by zrobić kariotypy.
Ciagle tez szkoda mi prawie 1000 zł... dlatego dzis postanowiłam zadzwonić do NFZ i porozmawiać sobie z nim ‼ nie korzystam w sumie w ogóle z usług NFZ, wszystko prywatnie, bo firma płaci za opiekę medyczna albo chodzę prywatnie do lekarzy których nie mam w pakiecie.
I... nagle znalazł sie termin na MARZEC by zrobić kariotypy na NFZ!
Dziadostwo.
W drugiej klinice termin za 2 lata.
Ręce opadają.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana popros lekarza zeby dopisal pilne na skierowaniu i idz osobiscie pod gabinet i z lekarzem rozmawiaj powinien przyspieszyc termin w miare mozliwosci
 
Trzymamy kciuki za piękne widoki w czasie wizyt i za same dobre wiadomości!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20: Bonia86 - wizyta przed crio

21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: liczka - betowanie 2
22: ambicja1987 - wizyta pęcherzykowa
24: sunrisea - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
28: Bonia86 - criotransfer
29: Maddie@ - badanie prenatalne
29: Mawila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: pixie_dixie - kontrola przed crio
31: jogo - test domowy

2017

02.01 - peeggy - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jogo
Teraz na świeżo po punkcji miałam podane 2 zarodki i to z embrioglue żeby właśnie zwiększyć szanse a beta pokazała jedno wielkie 0 :frown:
 
reklama
Do góry