reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie, jakieś ma :(

Ja nie miałam żadnych w ciaży naturalnej. W drugim miesiącu tylko duszności i miałam mdłości jak nie jadłam co minimum 2-3 godziny ale na początku w ogóle nic a nic. Nawet jak robiłam test chcąc go robić w pierwszym dniu spodziewanego okresu to się dopiero zorientowałam, że jest juz 8 dzień od spodziewanego okresu (tygodnie mi się pomerdały). U mnie ciąża nie skończyła się szcześliwie ale nie miało to nic wspólnego z objawami, ZD i zdecydowałam się ją przerwać po prenatalnych.
 
Trzymam kciuki. Będzie dobrze. A dlaczego badania genetycze robicie?

Poprzednia ciąża była z trisomią i po prostu ze strachu. Chociaż kariotypy mamy prawidłowe i podobno przypadek, ale zawsze trauma zostaje. A poza tym dzięki temu mogliśmy zapłodnić wszystkie jajeczka (mam 34 lata i dopiero jesienią 2017 można by było tak zrobić ) A tak, przy badaniach zarodków było wskazanie do legalnego zapłodnienia wszystkich jajeczek, z czego mam 5 5-crio dniowych blastek.
 
Cześć Dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Cieszę się, widząc informacje o tych, którym się udało :) i jestem z tymi, dla których to czas trudny. Tym bardziej, że sama go niedawno przechodziłam. Teraz wszystko wskazuje na to, że się udało. Jestem po crio. Beta w 9 dpt 48,3. Tylko ja nic nie odczuwam... I to jest straszne. Czy to normalne, że nie mam typowych objawów? Czy to powód do niepokoju. Kolejne betowanie 22.12. to będzie 15 dpt. I to czekanie mnie wykańcza. Jak u Was z objawami? Brzucha nie czuję, piersi lekko powiększone. Trochę coś ciągnie w lrwym jajniku. I nic. Ani senności, ani rozdrażnienia, ani, białej wydzieliny i nawet test pokazuje tylko bladą kreskę. Z góry dziękuję za podzielenie się Waszymi doświadczeniami. Ściskam kciuki za piękne betki i w ogóle Was ściskam.
Też tak miałam że nie miałam żadnych objawów. Myślałam że się nie udało a tu niespodzianka teraz jestem w 11tygodniu głowa do góry będzie dobrze.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzymamy kciuki za piękne widoki w czasie wizyt i za same dobre wiadomości!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20: Bonia86 - wizyta przed crio

21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: liczka - betowanie 2
22: ambicja1987 - wizyta pęcherzykowa
24: sunrisea - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
28: Bonia86 - criotransfer
29: Maddie@ - badanie prenatalne
29: Mawila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: pixie_dixie - kontrola przed crio
31: jogo - test domowy

2017

02.01 - peeggy - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Proszę wpisz mnie na 9.01 wizyta przed crio
 
Do góry