reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pixie_Dixie
Oni zagrozili też 2razem bez mojej zgody dowiedziałam się po fakcie problem w tym że to moje ostatnie zarodki jak wezmę 2 to mam tylko jedną szansę? Na kolejne ifv mnie nie stać na to już mam kredyt :sad:

No mnie tez nikt nie pytał,w ogóle mało pytają raczej tylko mówią co bedzie [emoji57] kurczę No sama nie wiem co bym zrobiła gdyby to były moje ostatnie [emoji20]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Kazała brać zastrzyki jak do tej pory i w środę na USG, ale powiedziała, że nawet przy dwóch będzie robiła punkcję najprawdopodobniej we wtorek lub w drugi dzień świąt...
A z jakich dawek wyszłaś ? Jakie leki ? Wiesz jeśli faktycznie byłyby 4 dojrzałe i by sie zaplodnily prawidłowo to przy odrobinie szczęścia byłabyś mama 4:) trzymam kciuki!
 
Ewelin, jesli 2 sa razem zamrozone ,to musza dwa rozmrozic ,nie moga jednego znowu zamrozic.Ja juz sie wycfanilam i kazalam wszystkie osobno mrozic.Trzeba i tak poczekac czy obydwa przezyja rozmrazanie.Roznie bywa.A moze akurat 2 postanowia zostac?:tak::tak::tak:
 
Balatko,
nie stresuj sie jeszcze bo na razie nie ma czym,nie wiem jakie cuda chciala widziec juz pani doktor po 6 dniach. U mnie np.nigdy nic nie widac bylo, po hormonach mozna bylo wnioskowac ze cos sie dzieje. W 10 dniu pokazaly sie 4 z jednej strony ,z drugiej nic nie bylo widac. Na te 4 sie nastawilam...po punkcji bylo ich 13:):):)wiec sie jeszcze nie zalamuj,bo wszystko moze sie zmienic.Nie wiem jakie masz dawki hormonow,pomimo to ,badz dobrej mysli.Kazda z nas jest inna i reaguje inaczej,glowa do gory:)
:))))))))))))))))) dziękuje będę dodałyście mi siły jesteście Wielkie
 
Ewelin, jesli 2 sa razem zamrozone ,to musza dwa rozmrozic ,nie moga jednego znowu zamrozic.Ja juz sie wycfanilam i kazalam wszystkie osobno mrozic.Trzeba i tak poczekac czy obydwa przezyja rozmrazanie.Roznie bywa.A moze akurat 2 postanowia zostac?:tak::tak::tak:

A mi dr powiedział ze można,albo znowu cos sobie w myślach odpowiedziałam ....[emoji57]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Ewelin 2 zwieszają szanse na ciąże . Ja tez zdecydowałam sie na transfer 2 tym razem żeby zwiększyć szanse ze jak jeden zaroeczek nie będzie chciał sie rozwijać to moze choć drugi da radę . A moze będziesz mama bliźniąt i jyz nigdy nie pomyślisz o kolejnym ivf :)
 
A mi dr powiedział ze można,albo znowu cos sobie w myślach odpowiedziałam ....[emoji57]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
ja sie przy ostatniej punkcji przysluchiwalam dyskusji embriologa z inna pacjentka.powiedzial ze jest to tak skomplikowany proces ,samo juz rozmrazanie,ze ponowne zamrozenie nie ma sensu,tyle ci moge napisac i wydaje mi sie to dosyc logiczne.Moze w PL maja inne techniki mrozenia i jest to mozliwe;);) z drugiej strony przy 2 wzrasta szansa na ciaze i troche na blizniaki,tez dobra opcja:-) :)
 
Idę krótkim protokołem z antagonistą. Dziś jest 6 dzień stymulacji. GONAL F 75j i MENOPUR 150j
Miałam prawie to samo tym razem . 100gonal f i 75 menopur do 6 dnia a potem 225 menopur. Na pierwszej wizycie lekarz powiedział bez rewelacji sama drobnica . Przed punkcja mówili ze mam szanse na 6 a wyciągnęli 14 ! Na sali Obok po punkcji dziewczyna mówiła ze jej obiecali ze będzie conajmniej 11 a miała 6. Tak ze czasami ten obraz usg kłamie .
 
reklama
Miałam prawie to samo tym razem . 100gonal f i 75 menopur do 6 dnia a potem 225 menopur. Na pierwszej wizycie lekarz powiedział bez rewelacji sama drobnica . Przed punkcja mówili ze mam szanse na 6 a wyciągnęli 14 ! Na sali Obok po punkcji dziewczyna mówiła ze jej obiecali ze będzie conajmniej 11 a miała 6. Tak ze czasami ten obraz usg kłamie .
Nie miałam pojęcia, że tak wogóle może być....dziękuje cieszę się że tu się znalazłam dzięki temu czuję się bezpieczniej i mam dużą większą wiedzę. Ok zobaczymy co będzie w środę :) dziękuje raz jeszcze !!! ":)
 
Do góry