reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja no cale ivf chodzilam do psycholoszki imie zaluje zreszta razem Z mezem a jak ja widzialam ostatnio JuZ Po tescie pozytywnym kazala przyjechac w maju pokazac Sue ;)
Lubie takich lekarzy Z powolania !!......


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beatka od jakiego wieku robi się badania prenatalne?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Usg prenatalne jest obowiązkowe dla każdej ciąży,robisz w 12 tyg. Z tego co się orientuję. Jeżeli coś wyjdzie nie tak (odpukac) robi się amnipunkcje lub biopsje kosmowki. Kwestia ustalenia z lekarzem.
A badania z krwi typu Pappa,Nifty czy Harmony nie są obowiązkowe (są to badania płatne),ale zaleca się po 35 roku życia.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszy raz miałam krótki,nieudany oczywiście. Mam Hashimoto. Po wszystkim spotkałam się z embrioligiem,który powiedział że przy mojej chorobie zaleca się jednak długi protokół. Lepsza jakość komórek,więcej dojrzałych i lepiej się rozwijają.
Jak zmieniłam klinikę,powiedziałam o tym mojej Pani dr,a Ona nie widziała żadnych przeciwwskazań i tak mnie poprowadziła:) i faktycznie, jak wcześniej nie miałam żadnych mroziakow,to teraz 1 transferowany i 4 jeszcze czekają:)
Ten 1 już z nami został a teraz kończy się 9 tydz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam nadzieję że mnie właśnie tak potraktują, tzn porozmawiam ze specjalistą który będzie wiedział gdzie jest problem.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi wlasnie brakuje tego przekonania ze wszystko jest ok.
Przy pierwszej ciąży tez tak miałam, niepokój, pewność ze cos pójdzie nie tak...No i poszło. :(

Nie wiem czy obecny niepokój wynika z tego ze juz raz utraciłam ciąże czy faktycznie takie rzeczy mozna przeczuć :/
Też bym zachęcała żeby z kimś pogadać może.
Ja przed 2 podejściem 3 miesiące chodziłam na akupunkture,prawie jak u psychologa tylko + igły ;)
Ale mi bardzo pomogło właśnie w pozytywnym nastawieniu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też staram się myśleć pozytywnie. Jakoś tak czuję, że wszystko jest ok:) Staram się nie czytać za dużo w necie, bo nie ma się co nakręcać. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz.
I bardzo dobrze! Też nie czytam nic w necie o ciąży prócz jak jeść itp.
Powiedziałam mojej dr,że całkowicie zdaje się na nią.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg prenatalne jest obowiązkowe dla każdej ciąży,robisz w 12 tyg. Z tego co się orientuję. Jeżeli coś wyjdzie nie tak (odpukac) robi się amnipunkcje lub biopsje kosmowki. Kwestia ustalenia z lekarzem.
A badania z krwi typu Pappa,Nifty czy Harmony nie są obowiązkowe (są to badania płatne),ale zaleca się po 35 roku życia.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No to spoko bo mam dopiero 27 ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg prenatalne jest obowiązkowe dla każdej ciąży,robisz w 12 tyg. Z tego co się orientuję. Jeżeli coś wyjdzie nie tak (odpukac) robi się amnipunkcje lub biopsje kosmowki. Kwestia ustalenia z lekarzem.
A badania z krwi typu Pappa,Nifty czy Harmony nie są obowiązkowe (są to badania płatne),ale zaleca się po 35 roku życia.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A mi się zdaje że prenatalne jest obowiązkowe i bezpłatne dla kobiet powyżej 35 roku. Tak to jest badanie dobrowolne.
 
reklama
Do góry