reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie martw się:) ja prócz tego,że od czasu do czasu mam mdłości, nie mam żadnych objawów :)
A piersi to bolały mnie po pozytywnej becia chyba z max 3 tyg. A teraz cisza :)
Moja siostra po 3 ciazach (moja wyrocznia troche),mówi że na szczęście piersi nie bolą cała ciążę :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No jakoś mocno mi to nie przeszkadza, jedyna dolegliwość jaka mnie dopadła nie wychodzę z lodówki :-D
 
reklama
Zrob w 13 tyg, razem z prenatalnymi. Wiem, ze mozna od 11, ale czasem wyniki z wczesnego sa slabe i trzeba powtarzac.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie słyszałam,że można od 10 tyg robić ale poleca się właśnie od mi 11,bo mogą nie wyjść.
Biorąc pod uwagę okres swieta/nowy rok,a czeka się 10 dni roboczych na wynik, to i tak pewnie odbiorę w jakimś 13-14 tyg. A gdyby była konieczność zrobienia amnio to kolejne 2-3 tyg,i już się robi 16-17 tydz.
Zobaczę. Chyba chce mieć to już szybko za sobą. Na usg idę do jednego z 2 najlepszych speców w Warszawie,może jak powie,że ok to będę spokojniejsza. Chyba póki co,do tego czasu nie pozwalam sobie jeszcze tak na 10000% cieszyć się.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak miałaś podany 5 dniowy to betę możesz zrobić juz 6 dnia. Ja 6 dpt miałam 50, 8dpt 108, 10dpt 280, a 14 dpt 1998.
Tez miałam 5 dniowego blastka ( mój miał 4aa) i crio.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


dziękuję nie wiedzialam, że tak szybko już coś wykaże:-) jak nie wytrzymam to robię 6dpt w poprzedniej procedurze robiłam 10dpt i miałam 148. A 14dpt jakoś 984.
 
Z tymi objawami to roznie :-) z mlodym jedyne co mialam to spac mi sie chcialo w pierwszym trym i tyle. Teraz pierwszy trym przelezalam ma kanapie patrzac sie w sufit i zujac suche precelki na zmiane z zimnym makaronem bo inaczej mialam straszne mdlosci. Piersi bolaly mnie na tyle, ze musialam spac w staniku, zeby je unieruchomic, a kazde zdejmowanie/ubieranie bluzki to auuu.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak miałaś podany 5 dniowy to betę możesz zrobić juz 6 dnia. Ja 6 dpt miałam 50, 8dpt 108, 10dpt 280, a 14 dpt 1998.
Tez miałam 5 dniowego blastka ( mój miał 4aa) i crio.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O dziękuję nie wiedzialam, że tak szybko już coś wykaże:-) jak nie wytrzymam to robię 6dpt w poprzedniej procedurze robiłam 10dpt i miałam 148. A 14dpt jakoś 984.
 
Właśnie słyszałam,że można od 10 tyg robić ale poleca się właśnie od mi 11,bo mogą nie wyjść.
Biorąc pod uwagę okres swieta/nowy rok,a czeka się 10 dni roboczych na wynik, to i tak pewnie odbiorę w jakimś 13-14 tyg. A gdyby była konieczność zrobienia amnio to kolejne 2-3 tyg,i już się robi 16-17 tydz.
Zobaczę. Chyba chce mieć to już szybko za sobą. Na usg idę do jednego z 2 najlepszych speców w Warszawie,może jak powie,że ok to będę spokojniejsza. Chyba póki co,do tego czasu nie pozwalam sobie jeszcze tak na 10000% cieszyć się.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

W warszawie polecam dr miśte z invicty - babka ma niesamowite oko do usg :-). Nawet plec mi okreslila w 12+0.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
W warszawie polecam dr miśte z invicty - babka ma niesamowite oko do usg :-). Nawet plec mi okreslila w 12+0.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się zapisałam do Kretowicza :)
Specyficzny ale bardzo dobry :)
Pracuje w klinice u Debskiego,kiedyś też robili drzwi w drzwi z Roszkowskim.
Mam do niego zaufanie po tym jak mojej siostrze z pappa wyszedł ZD a On wykluczył i miał rację:) ale zrobiła dla spokoju amnio. Tyle,że dużo stresu. Ale trzeba to się robi :)
A są dwa testy: nifty i Harmony. Wiesz czym się różnią?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się zapisałam do Kretowicza :)
Specyficzny ale bardzo dobry :)
Pracuje w klinice u Debskiego,kiedyś też robili drzwi w drzwi z Roszkowskim.
Mam do niego zaufanie po tym jak mojej siostrze z pappa wyszedł ZD a On wykluczył i miał rację:) ale zrobiła dla spokoju amnio. Tyle,że dużo stresu. Ale trzeba to się robi :)
A są dwa testy: nifty i Harmony. Wiesz czym się różnią?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam wrazenie ze glownie producentem. Nifty chyba nowsze jest. Dla mnie niestety sie nie nadawaly, wiec robilam tylko pappa


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry