reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja po 2 becie,w 14 dpt, jak miałam prawidłowy przyrost dostałam 100% L4,z kodem B. U mnie zresztą moja szefowa powiedziała,że lepiej jak pójdę na L4 a Ona sobie weźmie zastępstwo.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę ze dość mądre i uczciwe podejście. Jakbyś chodziła w kratkę to nie bylo by z Ciebie "pożytku". Ale jestem w szoku że tak szybko lekarz dal kod B. Super
 
Ale masz już L4 ciążowe 100% czy masz na 80%? Beta w którym dpt?
Mam L4 na 80% bo póki nie ma stwierdzonej ciąży przez ginekologa i zalozonej karty ciazy to lekarz rodzinny nie moze wystawić na 100%. W 14 dpt beta była 3309. Trzy dni później poszłam do rodzinnego i dał zwolnienie.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mawila
To teraz już powinnaś dostać ciążowe jak będziesz potrzebować Życzę dużo zdrówka i jak najmniej dolegliwości ciążowych ( z czasem niestety większe) ale każda kobieta inna może Cię ominą ;-)
 
Mawila
To teraz już powinnaś dostać ciążowe jak będziesz potrzebować Życzę dużo zdrówka i jak najmniej dolegliwości ciążowych ( z czasem niestety większe) ale każda kobieta inna może Cię ominą ;-)
Hehe dzięki wielkie :* teraz gdybym miała mieć najgorsze na świecie dolegliwości ciążowe nie będę narzekać i wezmę to na klatę.... zbyt długo czekałam na to szczęście :) :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę ze dość mądre i uczciwe podejście. Jakbyś chodziła w kratkę to nie bylo by z Ciebie "pożytku". Ale jestem w szoku że tak szybko lekarz dal kod B. Super
Też byłam zaskoczona,ale Pani dr powiedziała że wszystko wydaje się być ok. Zresztą prywatnie to się nie boją.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry