reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie dodatkowo dochodzi totalny brak zaufania do holenderskich lekarzy. Niby wiedza co robią ale po in vitro opieka jest tu żadna. Z czym bym tylko nie zadzwoniła to wszystko jest normalne podczas gdy nawet na tym forum duzo z Was pisze co normalne nie jest. Zaparcia? Jak najbardziej...to znaczy ze ciąża, kilka dni pozniej biegunka? Tez dobrze.

Nie wspomnę juz w ogole o progesteronie, gdy zapytalam czy moge brac go dluzej lekarka sie zirytowala I mowi ze tylko po transferze mrozaczkow na naturalnym cyklu daja do 12 tygodnia.
Na kazdym jednym forum piszą ze powinno byc odwrotnie.
Wiec i tak go biorę, co dostarcza mi dodatkowego stresu bo czuje ze robie cos wbrew lekarzom a nigdy nie wiadomo kto ma racje.
Tak wiec psycholog w moim przypadku to uzasadniona rada.
 
reklama
U mnie dodatkowo dochodzi totalny brak zaufania do holenderskich lekarzy. Niby wiedza co robią ale po in vitro opieka jest tu żadna. Z czym bym tylko nie zadzwoniła to wszystko jest normalne podczas gdy nawet na tym forum duzo z Was pisze co normalne nie jest. Zaparcia? Jak najbardziej...to znaczy ze ciąża, kilka dni pozniej biegunka? Tez dobrze.

Nie wspomnę juz w ogole o progesteronie, gdy zapytalam czy moge brac go dluzej lekarka sie zirytowala I mowi ze tylko po transferze mrozaczkow na naturalnym cyklu daja do 12 tygodnia.
Na kazdym jednym forum piszą ze powinno byc odwrotnie.
Wiec i tak go biorę, co dostarcza mi dodatkowego stresu bo czuje ze robie cos wbrew lekarzom a nigdy nie wiadomo kto ma racje.
Tak wiec psycholog w moim przypadku to uzasadniona rada.

Mnie lekarz powiedział że do czasu usg serduszkowego należy brać progesteron. Nie wolno przestac. Także ja uznaje że jest to konieczne i 3x 200 dzień w dzień:-) a jak już wspominałam w poprzedniej ciąży lekarz prowadzący stosował go u mnie do ok. 20-22 tygodnia .
 
Czesc kobietki.
Powiedzcie czy ktoras z Was ma ataki paniki ze strachu przed utrata ciąży? Jestem 24 dni po transferze, dopiero za dwa tyg usg. Dzis poczułam ból w ramionach i szyi (pod obojczykiem) i normalnie zamarłam bo słyszałam ze to zwiastun poronienia.
Mam taki niepokój w sobie ze szok... tez tak macie czy potraficie myślec pozytywnie?

Mam tak samo , nie mam objawów ciąży w ogóle ostatnio nawet piersi nie bolą .
Codziennie myślę czy wszystko ok . Tym bardziej że jedna ciąża pozamaciczna za mną.
Od wizyty do wizyty i tak 9 miesięcy :yes:
Na szczęście ja kolejną mam we wtorek.
 
Mam tak samo , nie mam objawów ciąży w ogóle ostatnio nawet piersi nie bolą .
Codziennie myślę czy wszystko ok . Tym bardziej że jedna ciąża pozamaciczna za mną.
Od wizyty do wizyty i tak 9 miesięcy :yes:
Na szczęście ja kolejną mam we wtorek.
Nie martw się:) ja prócz tego,że od czasu do czasu mam mdłości, nie mam żadnych objawów :)
A piersi to bolały mnie po pozytywnej becia chyba z max 3 tyg. A teraz cisza :)
Moja siostra po 3 ciazach (moja wyrocznia troche),mówi że na szczęście piersi nie bolą cała ciążę :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry