reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Yplocka1 czemu jak dinozaur? Długo juz jestes na forum?
Kurcze Wy sie tutaj wszystkie tak dobrze i długo znacie :sorry2:;-) ;) to miłe ze przez forum mozna z kimś nawiązać znajomość na dłużej !
 
Jestem 1dpt i potrzebuje, zeby mi w klinice wszczepili wenflon w zyle i codziennie sprawdzali bhcg ;)
Kurde, zwariowac idzie w tym oczekiwaniu. Im dalsze in vitro ( u mnie 7ma stymulacja) tym trudniej mi nie postradac zmyslow.
 
reklama
Yplocka1 czemu jak dinozaur? Długo juz jestes na forum?
Kurcze Wy sie tutaj wszystkie tak dobrze i długo znacie :sorry2:;-) ;) to miłe ze przez forum mozna z kimś nawiązać znajomość na dłużej !
Kropelka, długo. Pierwszy transfer miałam w 2012. Ciaza pozamaciczna. Potem kilka kolejnych niepowodzen. Poronienia. Endometrioza. Podwyższone komórki nk. Teraz czekam na zielone światło.
 
Do góry