reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej to ja tak na szybko bo obiadek robię. Później Was poczytam.
Moja dzidzia ma całe 6 mm i bijace serduszko dla mamusi . Wychodzi 6 t 1d wszystko wygląda ok lekarz powiedział że nie ma się do czego przyczepić. Jestem bardzo szczęśliwa i tym szczęściem dziele się z Wami . I życzę każdej z Was takiej chwili. Za tydzień moje 33 urodziny najcudowniejszy prezent jaki mogłabym dostać ❤❤❤❤❤
Rustynka gratulacje piekny widok
 
U mojego M tylko 2% plemników o prawidłowej budowie. Profesor sam zadecydował że będzie to robić ICSI bo największe szanse na uzyskanie dobrego zarodka. Nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Więc myślę też ze dużo zależy od decyzji lekarza prowadzącego.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też miałam ICSI. Decyzja lekarza, uznał że IMSI nie ma potrzeby. U nas dwa lata temu 0%, potem w MSOME też 0%, A i B brak, trochę C i prawie wszystkie D. Mąż zaczą łykać suplementy, 2 miesiące potem niespodziewana ciąża. Trwała tylko 15 tygodni. Pół roku po poprzednich badaniach- kolejne 0%. Ponownie suplementy i ruszyło. 3,7. Ale potem mimo leków i suplementów 1,68 a ostatnie we wrześniu 0,8.
Pobrali mi 17, dojrzałych 15, zapłodnionych 10, zamrożonych blaszek 5.
Ja do ostatniej chwili myślałam ze będzie IMSI. I powiem wam, ze jeśli odpukać będziemy mieć kolejne podejścia to uprę się na nie od początku. Podejdę tam, gdzie mi zrobią. Ale na razie mam nadzieje ze moich kropeczek starczy i na maluszka i na rodzeństwo. Na początku drogi jestem to mogę sobie dużo nadziei mieć, a co :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej to ja tak na szybko bo obiadek robię. Później Was poczytam.
Moja dzidzia ma całe 6 mm i bijace serduszko dla mamusi . Wychodzi 6 t 1d wszystko wygląda ok lekarz powiedział że nie ma się do czego przyczepić. Jestem bardzo szczęśliwa i tym szczęściem dziele się z Wami . I życzę każdej z Was takiej chwili. Za tydzień moje 33 urodziny najcudowniejszy prezent jaki mogłabym dostać ❤❤❤❤❤

Gratulacje!!!!!!!
 
Dziewczyny dziś znów pojechałam do klinki. Wczoraj miałam informację, ze zarodki w 5d przestały się dzielić, szczególnie trofoblasty, że spróbują jeszcze dobę je potrzymać ale nie można powiedzieć, że choć jeden na pewno dotrwa, 5 ma szanse że może ruszy ale różowo nie jest... no i troszkę się podlamałam. Na szczęście trafiłam na cudowna panią embriolog która nie dość, ze mnie uspokoiła to obiecała czuwać nad zarodkami. Wyjaśniłam że bez PGS też będę chciała je transferować. Ustaliłyśmy, ze w razie czego zamrozi je wcześniej mimo, ze nie będzie możliwości zrobienia punkcji, a nawet, ze jak by został jeden albo dwa to w ogóle z punkcji i badań rezygnuję.

No ale dziś rano mi powiedziała, że jednak wieczorem ruszyły i to wszystkie 5 którym szanse jakakolwiek dawała, co więcej wszystkie są na tyle dobrze rozwinięte, że można badać. Mam 5 ładnych blastocyst: 1x3, 3x4 i jeden 5, trzy z nich są bb, jeden ab i jeden ba.
:) :) :)



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Super Koniczynko:)
 
Hej to ja tak na szybko bo obiadek robię. Później Was poczytam.
Moja dzidzia ma całe 6 mm i bijace serduszko dla mamusi . Wychodzi 6 t 1d wszystko wygląda ok lekarz powiedział że nie ma się do czego przyczepić. Jestem bardzo szczęśliwa i tym szczęściem dziele się z Wami . I życzę każdej z Was takiej chwili. Za tydzień moje 33 urodziny najcudowniejszy prezent jaki mogłabym dostać ❤❤❤❤❤
Rustynko, piękny Cud:) Gratuluję i sto lat z okazji urodzin!
 
reklama
Do góry