reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mam jeszcze pytanie. Po transferze przez 3 dni bolal mnie brzuch w dole jajniki tak pobolewaly i piersi bolaly - myslalam ze to moze zarodek sie zagniezdza bo czytala ze przy 5-dniowej blastocyscie implantacja tak wczesnie jest mozliwa... i ogolnie bylam caly czas senna. Czy moglobyc to spowodowane tymi wszystkimi lekami ktore biore luteina, encorton, estrofen? czy faktycznie moglo sie cos zagniezdzac?

To raczej leki. Niestety nie ma jednoznacznych objawów...
W pierwszej ciąży nic mnie nie bolało, ani jajniki, ani piersi, nie miałam problemów - ciąża książkowa.
Teraz w drugiej ciąży: wzdęcia, zaparcia, nudności, mega zmęczenie, bóle jajników do 7 tc - póki co wszystko ok.
Niestety przy tych ilościach leków, które bierzemy, trudno szukać jakichkolwiek "naturalnych" objawów, a do tego jeszcze nie dość, że każda kobieta inna, to i każda ciąża inna.
Trzymaj się ciepło!
 
reklama
Jajek mialam 14...a 13 sie zaplodnilo :)
no moge tylko pozazdroscic takiego amh... moje to 1,2 wiec szalu nie ma ale za to u mojego M jest wszystko ok. Lekarz powiedzial ze przy tak niskim amh male szanse na ciaze ... tylko in vitro moze pomoc a i tak przy punkcji pobrali tylko 6 komorek z czego jedna tylko wytrwala reszta sie zatrzymala..
 
Chyba jeszcze nikt nie pobil mojego amh...22.5...:)

Wow no to faktycznie rozbiłas bank [emoji4]

U mojego M tylko 2% plemników o prawidłowej budowie. Profesor sam zadecydował że będzie to robić ICSI bo największe szanse na uzyskanie dobrego zarodka. Nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Więc myślę też ze dużo zależy od decyzji lekarza prowadzącego.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

My mamy mieć IMSI,morfologia 0%,zobaczymy [emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
no moge tylko pozazdroscic takiego amh... moje to 1,2 wiec szalu nie ma ale za to u mojego M jest wszystko ok. Lekarz powiedzial ze przy tak niskim amh male szanse na ciaze ... tylko in vitro moze pomoc a i tak przy punkcji pobrali tylko 6 komorek z czego jedna tylko wytrwala reszta sie zatrzymala..

Ale Amh chyba koło 2 powinno być wiec nasze trochę za wysokie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mojego M tylko 2% plemników o prawidłowej budowie. Profesor sam zadecydował że będzie to robić ICSI bo największe szanse na uzyskanie dobrego zarodka. Nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Więc myślę też ze dużo zależy od decyzji lekarza prowadzącego.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
U mojego tez 2%, moje amh 1. Mieliśmy IMSI, teraz czekamy.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej to ja tak na szybko bo obiadek robię. Później Was poczytam.
Moja dzidzia ma całe 6 mm i bijace serduszko dla mamusi . Wychodzi 6 t 1d wszystko wygląda ok lekarz powiedział że nie ma się do czego przyczepić. Jestem bardzo szczęśliwa i tym szczęściem dziele się z Wami . I życzę każdej z Was takiej chwili. Za tydzień moje 33 urodziny najcudowniejszy prezent jaki mogłabym dostać ❤❤❤❤❤
 
Rustynka piekna fotka!!!! Ciesze sie ze dzielicie sie tez takimi dobrymi wiesciami. To daje nadzieje:) serdecznie gratuluje!!! Mam nadzieje ze los sprawi mi taki prezent na moją 30-stke za 2 miesiące ;)
 
Hej to ja tak na szybko bo obiadek robię. Później Was poczytam.
Moja dzidzia ma całe 6 mm i bijace serduszko dla mamusi . Wychodzi 6 t 1d wszystko wygląda ok lekarz powiedział że nie ma się do czego przyczepić. Jestem bardzo szczęśliwa i tym szczęściem dziele się z Wami . I życzę każdej z Was takiej chwili. Za tydzień moje 33 urodziny najcudowniejszy prezent jaki mogłabym dostać ❤❤❤❤❤

Wspaniała wiadomość! Bardzo się cieszę! Pozdrawiam Cię serdecznie! :)
 
reklama
Hej to ja tak na szybko bo obiadek robię. Później Was poczytam.
Moja dzidzia ma całe 6 mm i bijace serduszko dla mamusi . Wychodzi 6 t 1d wszystko wygląda ok lekarz powiedział że nie ma się do czego przyczepić. Jestem bardzo szczęśliwa i tym szczęściem dziele się z Wami . I życzę każdej z Was takiej chwili. Za tydzień moje 33 urodziny najcudowniejszy prezent jaki mogłabym dostać [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Cudownie [emoji4]gratulacje dla rodziców !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry