reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem 1dpt i potrzebuje, zeby mi w klinice wszczepili wenflon w zyle i codziennie sprawdzali bhcg ;)
Kurde, zwariowac idzie w tym oczekiwaniu. Im dalsze in vitro ( u mnie 7ma stymulacja) tym trudniej mi nie postradac zmyslow.

Rany, masz rację!
Ja pierwsze trzy razy grzecznie czekałam do bety, czwarty raz zrobiłam test w dzień bety, a teraz - za piątym razem - zrobiłam test już chyba 6 czy 7 dpt.
Trzymaj się! Dużo cierpliwości wysyłam!
 
reklama
Dzień dobry:)
Powtórzyłam test...niestety kreska niemal zniknęła. Jest tylko delikatny zarys, mniejsza niż wczoraj:/:/
Wiec u mnie lipa.
14 dni po ovitrelle
9 dpt

No cóż, szkoda Kropelko. Ale wiesz przecież, że jeszcze nic straconego, prawdziwe testowanie jeszcze przed tobą. Potraktujmy te twoje dwa sikańce jako dorobek naukowy, dla przyszłych pokoleń kobitek czekających na bety. Będziemy im pisać, żeby nie sikać za wcześnie bo niejakiej Kropelce, rezydującej obecnie na forum ciężarówek sikańce w 13-14 dniu po oficerów zrobiły psikusa.
:*


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry milego dnia dla wszystkich :)
Kciuki mocno zacisniete za dzisiejsze wspaniale wydarzenia :)
Haha nie mam kalendarza w obsludze to nie nadarzam co sie u kogo dzieje :)
Ale kciuki trzymam zawsze :D

U mnie dzis wizyta u hematologa trzymajcie kciuki zeby jednak dobroc serca sie w mojej ordynator odezwala i zeby mi zrobila wszystkie badania ktore mam na liscie :)
No dobra zachlanna nie jestem niech zleci chociaz najdrozsze :)
 
reklama
Dziewczyny, a tak z czystej ciekawości bo męczył mnie ten temat mocno w nocy...
Jakie u licha trzeba mieć parametry nasienia, żeby lekarz uznał że "jest potrzeba" robienia IMSI?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry