reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem po rozmowie z Dr Mrugaczem powiedział że histeroskopia i owszem ok ale w procesie in vitro nie ma znaczenia a obraz mojej macicy nie sugeruje by była potrzeba. Mam zrobić sobie miesiąc przerwy i starać się przytulać przez ten cykl jaknajwiecej a w drugim cyklu przystąpić do crio na naturalnym cyklu. No i Moje pytanie czy któreś się udało w ten sposób zajść??

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji3] gratuluję wszystkim którym się udało [emoji8][emoji8] a za resztę mocno trzymam kciuki [emoji8][emoji8] dawno się nie odzywałam ale cały czas czytam wszystko :) ja wczoraj dostałam @ i od jutra zaczynam brać estrofen. Poradzicie jak dobrze się przygotować do criotramsfer? 23.11 mam usg przed crio.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Doradzicie??

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę tyle o tym Tsh i prolaktynie i progesteronie piszecie ze aż sama sprawdziłam wyniki wstecz i trochę sie zdziwiłam bo raz progesteron mam 40 a raz 11,tsh tez różnie rok temu 2,24 a teraz 1,96 ,znacie moze normy ?i czy to sie sprawdza w konkretnym dniu cyklu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale pomyślałam że taki lekarz znalazłby jakieś leki które uleczylyby nasienie męża:( sama nie wiem co myśleć...
Nie należę do osób które tak łatwo się poddają ale in vitro więcej na pewno nie będzie bo z kasą kiepsko i mąż już nie chce więcej ivf zresztą ja też nie.. bardzo się zawiodłam na tej metodzie bo tyle nam naobiecywali i dupa :(

Kaczorku a ile razy robił twój mąż badanie nasienia? Bo mój tez miewa 0% , ma 3 takie badania na przestrzeni 2 lat. Ale ma tez 0,8%, 1,68% a nawet raz wiosną było 3,7%. Robił nie cześciej niż co 3 miesiące bo tyle czasu plemniki się odnawiają na nowe. To, ze raz twój M miał taki wynik nie znaczy, ze będzie miał zawsze.

Poza tym byliście u androloga/urologa? Robiliście usg jąder (może są żylaczki powrózka do zoperowania)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry