reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Skomentuje to tylko tak Boze widzisz i nie grzmisz. Katherina mnie zrozumie bo ma taka sama szefowa jak ja :)
Pozatym ok
Ale szefowa to wariatka ma satusfakcje se sobie pojezdzila po mnie bo jakiejs kuzwa pierdolonej obiegowki po zwolnieniu nie zrobilam w czwartek tylko przyszlam do pracy.
Kadry sie kuzwa tak bie przejely jak ona
A szkoda slow :)
Gosiu jeszcze troche wytrzymasz z ta su.o a zaraz nowa stymulacja i ciaza
 
reklama
Kochane wlasnie przyszedl mi olej lniany budwigowy wiem ze polecalyscie co niektore. To teraz poprosze o jakies instrukcje jak go zarzywac
 
W czwartek masz ??
W piątek o 11:00 czyli jeszcze muszę przeżyć 3 dni w pracy! To będą dluuuuuugie 3 dni :/[emoji14]dzisiaj ostatnia Twoja nocka bez kropencji :) brzmi prawie jak zielona noc[emoji14]huehuehue odbija mi idę napić się wina w celach zdrowotnych oczywiście ;) Wasze zdrowie! [emoji485][emoji485][emoji485]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W piątek o 11:00 czyli jeszcze muszę przeżyć 3 dni w pracy! To będą dluuuuuugie 3 dni :/[emoji14]dzisiaj ostatnia Twoja nocka bez kropencji :) brzmi prawie jak zielona noc[emoji14]huehuehue odbija mi idę napić się wina w celach zdrowotnych oczywiście ;) Wasze zdrowie! [emoji485][emoji485][emoji485]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wytrzymałam w pracy to i Ty dasz radę . Zielona noc brzmi super i jeszcze Księżyc w pełni :)
 
Cześć Balątko, witamy! :) Rzeczywiście jesteś silną kobietką, bo nie dość, że wspierasz rodziców, to rozpoczynasz walkę o dzidziusia. Trzeba mieć nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie - zarówno u Ciebie jak i rodziców. Czy robiłaś jakieś dodatkowe badania? TSH masz w normie, itd?
Trzymam kciuki, pisz śmiało :)

Ślicznie dziękuje za odpowiedź. Tak miałam robione już mnóstwo różnych innych badań m.in: Estradiol III gen. 18,72, FSH 14,18, LH 7,19, Progesteron III gen. 0,558, Prolaktyna 25,66, TSH 2,77
I inne badania typu Androstendion itp. Zapomniałam dodać że dostałam jeszcze lek 1/2 tabletki raz dziennie Euthyrox N25
 
Ślicznie dziękuje za odpowiedź. Tak miałam robione już mnóstwo różnych innych badań m.in: Estradiol III gen. 18,72, FSH 14,18, LH 7,19, Progesteron III gen. 0,558, Prolaktyna 25,66, TSH 2,77
I inne badania typu Androstendion itp.
Witaj masz wysokie tsh
Czy mualas robione przeciwciala anty tg i anty tpo ?
Jesli nie proponuje zrobic
I na pewno udac sie do endokrynologa jak najszybciej zeby zaczac brac eutyrox na zbicie tsh przynajmniej do poziomu 1.5 a najlepiej 1 lub troszke ponizej 1 to jest najlepszy poziom na zajscie w ciaze
 
reklama
Do góry