reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kaczorku a ile razy robił twój mąż badanie nasienia? Bo mój tez miewa 0% , ma 3 takie badania na przestrzeni 2 lat. Ale ma tez 0,8%, 1,68% a nawet raz wiosną było 3,7%. Robił nie cześciej niż co 3 miesiące bo tyle czasu plemniki się odnawiają na nowe. To, ze raz twój M miał taki wynik nie znaczy, ze będzie miał zawsze.

Poza tym byliście u androloga/urologa? Robiliście usg jąder (może są żylaczki powrózka do zoperowania)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Maz robił te badanie 2 razy w maju zeszłego roku i w lutym prawie 2 lata temu...za każdym razem wynik 0%plemników właściwej budowy a badanie USG miał i nic nie wykazało. Między jednym i drugim badaniem brał fertil men i bromergon bo prolaktyne miał podwyższona i lekarz uznał że po tych lekach wyniki były gorsze niż przed...te wyniki to dla nas szok...Bo skąd się wzięła nasza córeczka? Z kapusty nie wyskoczyła... :(
 
reklama
Kurczę tyle o tym Tsh i prolaktynie i progesteronie piszecie ze aż sama sprawdziłam wyniki wstecz i trochę sie zdziwiłam bo raz progesteron mam 40 a raz 11,tsh tez różnie rok temu 2,24 a teraz 1,96 ,znacie moze normy ?i czy to sie sprawdza w konkretnym dniu cyklu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Progesteron na poczatku cyklu bedzie niski speawdza sie go w 2 polowie zeby zobaczyc czy wzrosl po owulacji ale nie pamietam w ktorym dniu konkretnie. Tsh norme ma do 4 z kawalkiem ale jesli planuje sie cuaze to najlepiej miec poziom 0.8 do max 1.5
 
Maz robił te badanie 2 razy w maju zeszłego roku i w lutym prawie 2 lata temu...za każdym razem wynik 0%plemników właściwej budowy a badanie USG miał i nic nie wykazało. Między jednym i drugim badaniem brał fertil men i bromergon bo prolaktyne miał podwyższona i lekarz uznał że po tych lekach wyniki były gorsze niż przed...te wyniki to dla nas szok...Bo skąd się wzięła nasza córeczka? Z kapusty nie wyskoczyła... :(
Kaczorku moj m tez 4 lata temu mial super wyniki ale wtedy nie staralismy sie tak o dziecko a po roku wyniki odwrocily swoje wartosci i zaczely sie z badania na badanie pogarszac. W badaniach usg nic nie wyszlo i nikt nie zna odpowiwdzi na pytanie czemu tak sie stalo. Ale nie ukrywam ze m nigdy nie patrzyl co tak napeawde je nie zwracal uwagi ile wypije sobie drinkow i jak cwiczyl jakie bierze odzywki a mysle ze to tez mialo wplyw na pogorszenie wynikow plus praca jako spawacz. Nic zmieniamy diete cidziennie wyciskany soczek plus witaminki swieze owoce kielki i zobaczymy moze uda sie cos poprawic. Moj m tez dlugo nie chcial sluchac o poprawie stylu odzywiania. Ale poprostu tezeba spokojnie i dlugo dlugo rozmawiac. Bez krzykow nerwow obrazania sie. Wiem ze to trudne bo tez to przerabialam. Ale musisz sprobowac popracowac nad swoim m i wspolnymi rozmowami na ten temat
 
Ponawiam pytanie :)
Wlasnie przyszedl mi olej lniany budwigowy. Wiem ze niektire z was go polecaly juz teraz nie pamietam dokladnie co on poprawial ;)
Poprosze o propozycje jego spozywania czy wystarczy poprostu lyzka czy lepiej do czegos dodawac. Ewcia Kreatola jak sie nie myle to wlasnie go polecalyscie ;)
 
Ponawiam pytanie :)
Wlasnie przyszedl mi olej lniany budwigowy. Wiem ze niektire z was go polecaly juz teraz nie pamietam dokladnie co on poprawial ;)
Poprosze o propozycje jego spozywania czy wystarczy poprostu lyzka czy lepiej do czegos dodawac. Ewcia Kreatola jak sie nie myle to wlasnie go polecalyscie ;)

Gosiu ja olej lniany 2 lzyzeczki dziennie popijam woda,staram sie rano,a jak nie to możesz dodawać do sałatek,twarogu...
Mężusiem tez mecze tym olejem [emoji39]

Maz robił te badanie 2 razy w maju zeszłego roku i w lutym prawie 2 lata temu...za każdym razem wynik 0%plemników właściwej budowy a badanie USG miał i nic nie wykazało. Między jednym i drugim badaniem brał fertil men i bromergon bo prolaktyne miał podwyższona i lekarz uznał że po tych lekach wyniki były gorsze niż przed...te wyniki to dla nas szok...Bo skąd się wzięła nasza córeczka? Z kapusty nie wyskoczyła... :(

Rozumiem co czujesz,u nas badanie z 2013 morfologia 2,04, i tak co roku coraz gorzej [emoji26] wyniki z sierpnia morfologia 0% plus liczne wady główki plus wstawki... u mężczyzn niestety tak jest ,ze łatwo zdiagnozować ale trudno wyleczyć [emoji20] my juz przeszliśmy leki,ziółka,dieta,cały czas sport,zero fajek czasami alko,jak miał 20 lat to popalał trawkę ???
No nie wiem co to u nas bedzie,tez jestem cała w strachu bo to dopiero początek tej naszej "przygody" a powiem szczerze ze na dluuuga jazdę mam za słaba psychikę... i nawet nie wiesz jak zazdroszczę córci [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doradzicie??

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana a crio bedziesz miala na sztucznym cyklu czy na naturalnym? Jedyne co możesz zrobić to wesprzeć swoje endometrium aby było gotowe na przyjęcie maleństwa :) z naturalnych sposobów to na pewno wino czerwone [emoji485]lampka dziennie, orzechy (różne) oeparol lub zwykły olej z wiesiolka i 2 plastry ananasa dziennie 3 dni przed transferem i 3 dni po transferze :) p.s. i po transferze nospa 3x1 + magnez 3x1 aby zapobiegac skurczom :) trzymam kciuki powodzenia :* :) [emoji110]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kaczorku przypomnij proszę jaka metodę wybraliście zapłodnienia?Imsi?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ta gdzie wybiera się pojedynczo najlepsze plemniki
Bo nawet lekarz nie kazał robić nam badania emsome bo mówił że embriolog wybierze sam najlepsze plemniki że wszystkich
Pisałam do lekarza czy jest sens robić jutro betę po tylu ujemnych testach i kazał zrobić...tylko nie wiem po co ;(
 
Do góry