reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wszystkim dziewczyna gratuluję super wieści [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]a tym którym się nie udało dużo siły bo i dla nas zaświeci słoneczko ☉[emoji274][emoji274]☉ a tak na marginesie dziś dzwoniłam do kliniki o 14 i usłyszałam że dziś lekarz oddzwoni ! Jest 19 i cisza a Ja nie wiem co robić dalej czy brać leki czy wszystko odstawić... obym nie przechowaliła kliniki [emoji20]

Sent from my SM-G925F using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzięki za opdowiedzi, a czy beta na poziomie 34 to wysoko czy nisko jak na 9 dpt (transfer byl w sobote 5/11 takze sobota to dzien 0 podobno:p)? Przepraszam ze tak wypytuje ale odchodze od zmysłów, jak się dowiedziałem że taka beta to się popłakałem i powiedziałem Żonie że chyba nam się udało :)

Ilu dniowe zarodki mieliście? Moja beta przy 5 dniowych blastocystach w 11 dniu po transferze wynosiła 653 ale u mnie wyszła nadzwyczaj duża.
Życzę powodzenia i trzymamy kciuki za przyrost bety!
 
reklama
Też bym nie szukała gdyby nie trzy naturalne porażki, jedna nawet przy HCG 12000 (słownie 12 tysięcy :)) i było brak zarodka.
Wiem .....
każdy boi się innego etapu bardziej lub mniej ......
Wiesz ze analizowanie bety czy 80 czy 83.34 .... nic nie da. ....
Teraz tylko wizyta sercowo da Ci spokój ....
Cierpliwie czekaj i staraj się nie zejść na zawał. .......
 
Do góry