reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ponawiam pytanie :)
Wlasnie przyszedl mi olej lniany budwigowy. Wiem ze niektire z was go polecaly juz teraz nie pamietam dokladnie co on poprawial ;)
Poprosze o propozycje jego spozywania czy wystarczy poprostu lyzka czy lepiej do czegos dodawac. Ewcia Kreatola jak sie nie myle to wlasnie go polecalyscie ;)

Kochanie, ja polecałam olej z czarnuszki :)
Jeśli masz: dla męża 2 razy dziennie łyżka stołowa.
O oleju lnianym budwigowym nie wiem nic ;)
 
reklama
Za nasze endometrium [emoji12][emoji39]
1479157695-ji511i.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosiu ja olej lniany 2 lzyzeczki dziennie popijam woda,staram sie rano,a jak nie to możesz dodawać do sałatek,twarogu...
Mężusiem tez mecze tym olejem [emoji39]



Rozumiem co czujesz,u nas badanie z 2013 morfologia 2,04, i tak co roku coraz gorzej [emoji26] wyniki z sierpnia morfologia 0% plus liczne wady główki plus wstawki... u mężczyzn niestety tak jest ,ze łatwo zdiagnozować ale trudno wyleczyć [emoji20] my juz przeszliśmy leki,ziółka,dieta,cały czas sport,zero fajek czasami alko,jak miał 20 lat to popalał trawkę ???
No nie wiem co to u nas bedzie,tez jestem cała w strachu bo to dopiero początek tej naszej "przygody" a powiem szczerze ze na dluuuga jazdę mam za słaba psychikę... i nawet nie wiesz jak zazdroszczę córci [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje Bogu że ja mam :) lekarze uważają że jest cudem z tymi wynikami :)
Zresztą zanim zaszłam w ciaze byliśmy w Częstochowie pomodlić się o dziecko a dwa tygodnie później byłam w ciazy:) wiec ja też wierzę że to cud że ja mamy bo wcześniej staraliśmy się o nią ponad rok :)
a teraz już ponad 3 lata walczymy o drugie:(
 
Dziekuje Bogu że ja mam :) lekarze uważają że jest cudem z tymi wynikami :)
Zresztą zanim zaszłam w ciaze byliśmy w Częstochowie pomodlić się o dziecko a dwa tygodnie później byłam w ciazy:) wiec ja też wierzę że to cud że ja mamy bo wcześniej staraliśmy się o nią ponad rok :)
a teraz już ponad 3 lata walczymy o drugie:(
I córcia ma 4 lata prawie ale jest wspaniała...mądra wygadana :) i bardzo kocha ludzi ;) każdemu z rodziny po kilka lub kilkanaście razy dziennie mówi że go kocha i mówi że wszystkich kocha tak samo:)
Mój teść to nawet się śmiał że teściowa mu przez 30 lat małżeństwa nie wyznała tyle miłości co moja córka w jeden dzień wizyty u nich :)
 
Gosiu321 jeśli chodzi o olej lniany budwigowy to polecam zrobić pastę z białego sera chudego ja robię w proporcjach ok 20 dag sera, ok 6 łyżek oleju, mały ząbek czosnku, troszkę soli ja używam himalajską, troszkę pieprzu i coś zielonego szczypiorek lub zielona pietruszka. Pastę blenduje ok 3-5 minut.
 
I córcia ma 4 lata prawie ale jest wspaniała...mądra wygadana :) i bardzo kocha ludzi ;) każdemu z rodziny po kilka lub kilkanaście razy dziennie mówi że go kocha i mówi że wszystkich kocha tak samo:)
Mój teść to nawet się śmiał że teściowa mu przez 30 lat małżeństwa nie wyznała tyle miłości co moja córka w jeden dzień wizyty u nich :)

Taaaa ja z moja teściowa kilka razy jakiś kosciolek obchodzilam w Karkonoszach i narazie efektów brak,ale chyba trzeba bedzie do tej Częstochowy [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupiłam dzisiaj mężowi witaminę E i Androvit plus.Co jeszcze dołączyć mu do tego zestawu żeby jego parametry się poprawily?
L karnityne witamine b complex wit d 4000 j cynk orzechy beazylijskie
Teraz dodatkowo kupilismy olej lniany budwigowy z apteki nie ze sklepu i pylek pszczeli. I zobaczymy na kazdego dziala co innego musicie pronowac suplementow i sprawdzac co 3 miesiace czy cis w wynikach sie poprawia
 
reklama
Do góry