reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny bardzo mi przykro z powodu waszych bet , nie poddawajcie się!! Od was czerpie siłę i mam wiarę , że nam wszystkich się w końcu uda.
 
Hej,
Wczoraj miałam transfer 3 dniowego zarodka i od ok. 2 godzin boli mnie brzuch- ból trochę jak na okres z prawej strony macicy promieniuje do jajnika, po tej stronie boli mnie też dół kręgosłupa.Boję się, że moj kropuś nie przeżył i macica go wydala-stąd te dolegliwości. Dodam tylko, że ani po punkcji ani po transferze do tej pory nic mi nie dolegało. Czy któraś z Was miała takie bóle i mimo to się udało?
Hej,spokojnie. Ja tez po transferze miałam przez jakieś 3 dni mocne bóle brzucha i jajników (pozostałości po punkcji).
Koniecznie na Twoim miejscu brała bym nospe.
Ja brałam profilaktycznie 3x1 do samej bety.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj cisza w kalendarzu, ale trzymamy mocno kciuki za wszystkie, którym sie nie udało: oby szybko wróciły do siebie i walczyły dalej ze zdwojoną siłą. Trzymamy już kciuki za wytrwałość wszystkich, które niecierpliwie czekają na badania!

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) niech to dalej trwa :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
7:zyrafka - betowanie 1
7:Rustynka -betowanie 1
7:Margaretka35 - punkcja
8:Ewunka -wizyta z wynikami w klinice
8: malutkikaczorek - badanie poziomu progesteronu
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan działania
9:Jaskolcia - criotransfer
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:Agamiz - betowanie 1
11:kreatola -wizyta serduszkowa w klinice ❤❤
14:ema51- wizyta w klinice
14:sunrisea - transfer
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
14:mokate66 - betowanie 1
14:BeataWarszawa - usg serduszkowe❤❤
14:emeczka79 - betowanie
15:malutkikaczorek- betowanie
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
18:Klarsa - usg serduszkowe ❤❤
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
Do góry