reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny Jestem tu pierwszy raz...myślałam że się nie odważę ale czekanie i myśli w głowie Mnie dobijają. W poniedziałek miałam transfer dwóch świeżych zarodków 8A i 8B w trzeciej dobie IMSI. Wiem że to jak loteria i nikt nam nigdy gwarancji nie da ale czy są tu dziewczyny które miały takie zarodki i się udało. Wiem że może to fatalnie zabrzmi ale po tylu latach brak mi wiary że się uda ...
 
Dzieki Gosiu, ja tez tule, wiesz co przezywam... :( Teraz zastanawiam sie co dalej, na pewno bedziemy mieli wizyte po niepowodzeniu i ok, mozemy probowac dalej, tylko tak sobie mysle jak to wszystko ogarnac, przede wszystkim finansowo.
U nas pomagaja rodzice wiec mamy troche latwiej juz sie zobligowali ze znowu pomoga :*
Tylko ze to chyba nie do konca jest tez takie fajne bo nie dosc ze placze za niepowodzenie to jeszcze mi przykro ze oni tak pomagali i dupa.
Narazie 3 miesiace przerwy
Znowu suplementacja czyli witajcie koszyki wypchane lekami :)
 
Hej Dziewczyny, jestem tu nowa :)
Chcialam Was dopytac sie jak czulyście sie po transferze? U mnie 5 dpt, troche sie martwie..brzuch mnie pobolewa jak na @ i pojawily sie uplawy....

Witaj w grupie [emoji4] Ja jestem właśnie 4 dpt i zaraz po transferze bolał mnie brzuch ale to jeszcze po punkcji... a teraz tylko czasami mnie zakłuje jajnik nie wiem czy to dobrze czy źle...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj w grupie [emoji4] Ja jestem właśnie 4 dpt i zaraz po transferze bolał mnie brzuch ale to jeszcze po punkcji... a teraz tylko czasami mnie zakłuje jajnik nie wiem czy to dobrze czy źle...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Mnie też od czasu do czasu coś tam za kuje i za boli ale Ja sobie tłumacze że to leki bo kiedyś już brałam Duphaston i on mi robił takie rewolucje że rękę bym se dała obciąć że to objawy a później nic :/ A chodzisz do pracy bo Ja się wyłączyłam i leżę w domu ale to Mnie chyba jeszcze bardziej dobija
 
reklama
Cześć Dziewczyny Jestem tu pierwszy raz...myślałam że się nie odważę ale czekanie i myśli w głowie Mnie dobijają. W poniedziałek miałam transfer dwóch świeżych zarodków 8A i 8B w trzeciej dobie IMSI. Wiem że to jak loteria i nikt nam nigdy gwarancji nie da ale czy są tu dziewczyny które miały takie zarodki i się udało. Wiem że może to fatalnie zabrzmi ale po tylu latach brak mi wiary że się uda ...
Cześć Ropuszka, każda z nas wie, że wiara, że się uda jest bardzo trudna. Wierzę w Twoje Kropusie, Ty też musisz uwierzyć:)
 
Do góry