reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokładnie tak przekonałam się już o tym przechodząc 3 inseminacje - byłam pewna, że jestem w ciąży miałam milion objawów a tu dupa...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Człowiek się chwilami zastanawia czy jak puścił bàka i nie śmierdzi czy to jest objaw ciąży. .....
 
Powiem Wam taka ciekawostkę ze w tej tu klinice ( moze mojej nowej do której jeszcze nie wzięłam wizyty .....bo strasznie drogo ) Czasem robią 2 punkcjie na 1 stymulacji .
Tz. Jeśli jajka rosną nie równo podczas 1 pobierając te większe niby już gotowe a reszta zostaje i karmią je dalej i za kilka dni 2 punkcjia - nawet nie wiedziałam że tak można. .....
Albo jak jest 1 duży pecherzyk i na usg jest czerwony :errr: to go przebijają by zrobić miejsce innym. ....
 
Hej kochane mam pytanie czy te ktorym sie nie udalo a braly acard odstawialy go ze wszystkimi lekami? Czytalam ze nie powinno sie go odstawiac i nie wiem ci robic ?
 
Masz racje Ewunia, to dluga droga, wymagajaca cierpliwosci. No nie tak mialo sie ulozyc, naprawde dziekuje Wam za wsparcie, dzieki Wam jestem w stanie to jakos zniesc. U nas sytuacja wyglada tak, ze dzieki temu ze moj maz ma dobre zarobki to moglismy odlozyc na wizyty, inseminacje, dwa x in vitro, leki itd., a wczoraj usiedlismy i zaczelismy sie zastanawiac czy poswiecac zycie zawodowe na leczenie, to troche jak zycie w zawieszeniu, ale czy mamy wyjscie jesli chcemy spelnic marzenie posiadania dzidzi? no nie, wiec trzeba bedzie znowu ogarnac finansowo, odlozyc kase i dzialac. Dzis umawiamy sie na wizyte po niepowodzeniu. Milego dzionka :*
Kochana ja kilka lat też żyłam w zawieszeniu..do tej pory nie wiadomo co było przyczyną, że nie zachodzilam w ciążę...przez ten czas zrobiłabym już kilka in vitro i to jeszcze z refundacją. Nie wspomnę o kwotach, za wizyty, badania, inseminację... ale warto było :) za 2 tyg mam wizytę serduszkową :)

Nie odpuszczaj!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Kochana ja kilka lat też żyłam w zawieszeniu..do tej pory nie wiadomo co było przyczyną, że nie zachodzilam w ciążę...przez ten czas zrobiłabym już kilka in vitro i to jeszcze z refundacją. Nie wspomnę o kwotach, za wizyty, badania, inseminację... ale warto było :) za 2 tyg mam wizytę serduszkową :)

Nie odpuszczaj!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana czy mogę zapytać ile miałaś stymulacji i transferów? Ja też teraz zaczynam żyć jak to określiłaś w "zawieszeniu", ale nie żałuję niczego.
 
reklama
Do góry