reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi niestety sie nie udalo, zalamka, nie mam mrozakow :/
Kurczę liczyłam że się uda :/ ja po dwóch transferach. W listopadzie będzie trzeci. Też nie wiem co będzie jak śnieżynki mi się skończą ale myślę ze się nie poddamy i Tobie również życzę wytrwałości. Trzymaj sie cieplutko buziaki [emoji9]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas pomagaja rodzice wiec mamy troche latwiej juz sie zobligowali ze znowu pomoga :*
Tylko ze to chyba nie do konca jest tez takie fajne bo nie dosc ze placze za niepowodzenie to jeszcze mi przykro ze oni tak pomagali i dupa.
Narazie 3 miesiace przerwy
Znowu suplementacja czyli witajcie koszyki wypchane lekami :)
Nie martw sie Gosiaczku u nas jest podobnie. Gdyby nie rodzice nawet bysmy nie podeszli do procedury. Bardzo chcą być dziadkami a ja im na razie nie mogę tego dac ani oddać kasy. Strasznie to wszystko trudne, ciężkie i szare jak dupa! Dobrze że Wy tu jesteście dziouszki ^^' dzięki Wam uśmiecham się po niepowodzeniach :) :***

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Wczoraj miałam transfer 3 dniowego zarodka i od ok. 2 godzin boli mnie brzuch- ból trochę jak na okres z prawej strony macicy promieniuje do jajnika, po tej stronie boli mnie też dół kręgosłupa.Boję się, że moj kropuś nie przeżył i macica go wydala-stąd te dolegliwości. Dodam tylko, że ani po punkcji ani po transferze do tej pory nic mi nie dolegało. Czy któraś z Was miała takie bóle i mimo to się udało?
 
Hej,
Wczoraj miałam transfer 3 dniowego zarodka i od ok. 2 godzin boli mnie brzuch- ból trochę jak na okres z prawej strony macicy promieniuje do jajnika, po tej stronie boli mnie też dół kręgosłupa.Boję się, że moj kropuś nie przeżył i macica go wydala-stąd te dolegliwości. Dodam tylko, że ani po punkcji ani po transferze do tej pory nic mi nie dolegało. Czy któraś z Was miała takie bóle i mimo to się udało?
Spokojnie, takie bóle równie dobrze mogą świadczyć o powodzenia :)
Musisz być dobrej myśli :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry