reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję Mnie też od czasu do czasu coś tam za kuje i za boli ale Ja sobie tłumacze że to leki bo kiedyś już brałam Duphaston i on mi robił takie rewolucje że rękę bym se dała obciąć że to objawy a później nic :/ A chodzisz do pracy bo Ja się wyłączyłam i leżę w domu ale to Mnie chyba jeszcze bardziej dobija

Dokładnie już tyle razy doszukiwałam się objawów, że tym razem naprawdę odpuściłam. Ja jestem na L4 od dnia punkcji, ponieważ nie chciałam ryzykować za dużo mnie to kosztuje w każdym sensie... jak każdą z nas. Mam nadzieje, że zła passa na forum minie :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj cisza w kalendarzu, ale trzymamy mocno kciuki za wszystkie, którym sie nie udało: oby szybko wróciły do siebie i walczyły dalej ze zdwojoną siłą. Trzymamy już kciuki za wytrwałość wszystkich, które niecierpliwie czekają na badania!

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) niech to dalej trwa :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
7:zyrafka - betowanie 1
7:Rustynka -betowanie 1
7:Margaretka35 - punkcja
8:Ewunka -wizyta z wynikami w klinice
8: malutkikaczorek - badanie poziomu progesteronu
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan działania
9:Jaskolcia - criotransfer
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
11:kreatola -wizyta serduszkowa w klinice ❤❤
12:Agamiz - betowanie 1
14:ema51- wizyta w klinice
14:sunrisea - transfer
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
14:mokate66 - betowanie 1
14:BeataWarszawa - usg serduszkowe❤❤
14:emeczka79 - betowanie
15:malutkikaczorek- betowanie
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
18:Klarsa - usg serduszkowe ❤❤
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
Juz coraz bliżej Twój dzień .
Pyk pyk pyk .
Ten piękny odgłos .
 
Dokładnie już tyle razy doszukiwałam się objawów, że tym razem naprawdę odpuściłam. Ja jestem na L4 od dnia punkcji, ponieważ nie chciałam ryzykować za dużo mnie to kosztuje w każdym sensie... jak każdą z nas. Mam nadzieje, że zła passa na forum minie :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Objawów nie należy szukać bo to co czujemy to leki i nasza głową i one mogą znaczyć wszystko.
1 objaw ciąży to pozytywna beta
 
Masz racje Ewunia, to dluga droga, wymagajaca cierpliwosci. No nie tak mialo sie ulozyc, naprawde dziekuje Wam za wsparcie, dzieki Wam jestem w stanie to jakos zniesc. U nas sytuacja wyglada tak, ze dzieki temu ze moj maz ma dobre zarobki to moglismy odlozyc na wizyty, inseminacje, dwa x in vitro, leki itd., a wczoraj usiedlismy i zaczelismy sie zastanawiac czy poswiecac zycie zawodowe na leczenie, to troche jak zycie w zawieszeniu, ale czy mamy wyjscie jesli chcemy spelnic marzenie posiadania dzidzi? no nie, wiec trzeba bedzie znowu ogarnac finansowo, odlozyc kase i dzialac. Dzis umawiamy sie na wizyte po niepowodzeniu. Milego dzionka :*
A jak to u Was jest gdzie jest problem. ?
 
Dzisiaj cisza w kalendarzu, ale trzymamy mocno kciuki za wszystkie, którym sie nie udało: oby szybko wróciły do siebie i walczyły dalej ze zdwojoną siłą. Trzymamy już kciuki za wytrwałość wszystkich, które niecierpliwie czekają na badania!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) niech to dalej trwa :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
7:zyrafka - betowanie 1
7:Rustynka -betowanie 1
7:Margaretka35 - punkcja
8:Ewunka -wizyta z wynikami w klinice
8: malutkikaczorek - badanie poziomu progesteronu
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan działania
9:Jaskolcia - criotransfer
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
11:kreatola -wizyta serduszkowa w klinice [emoji173][emoji173]
12:Agamiz - betowanie 1
14:ema51- wizyta w klinice
14:sunrisea - transfer
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
14:mokate66 - betowanie 1
14:BeataWarszawa - usg serduszkowe[emoji173][emoji173]
14:emeczka79 - betowanie
15:malutkikaczorek- betowanie
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
18:Klarsa - usg serduszkowe [emoji173][emoji173]
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Kreatola, bardzo cię proszę przepisz mnie na 10.11 bo ja jednak pojadę na betę w czwartek 10dpt tak jak lekarz zalecił i tak wiem że nie wytrzymamy z mężem do soboty :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry