reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miłego dnia dziewczyny :)
Powodzenia na punkcji,transferach i wizytach [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja dziś juz 8 dpt i chyba zaczynam lekko swirowac ;)
Dziś mi się śniło, że byłam w ciąży, zaczęła się akcja porodowa a obudziłam się jak mieli mi dać znieczulenie ;)
Na szczęście zgodnie z sennikiem to dobry znak ;)
Musze sobie dziś wymyślić coś co zajmie mi głowę, żeby nie myśleć czy ta @ jutro przyjdzie czy nie :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Na pewno nie przyjdzie :)
Myslisz ze wytrzymasz przez weekend bez zrobienia testu ? [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja polecam zrobienie sikacza. Jak wyjdzie negatyw to wiadomo ze z krwi moze sie zmienic itp ze test niedokladny. Nie zalamuje sie czlowiek od razu, a jak wyjdzie druga kreska to jiz wiadomo co oznacza :-).... powodzenia dzis dziewczynki na wizycie, crio I punkcji. Trzymam za Was kciuki

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja polecam zrobienie sikacza. Jak wyjdzie negatyw to wiadomo ze z krwi moze sie zmienic itp ze test niedokladny. Nie zalamuje sie czlowiek od razu, a jak wyjdzie druga kreska to jiz wiadomo co oznacza :-).... powodzenia dzis dziewczynki na wizycie, crio I punkcji. Trzymam za Was kciuki

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

W ktorym dniu mozna juz probowac robic sikacza ? (Przy dwudniowej kropce)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ktorym dniu mozna juz probowac robic sikacza ? (Przy dwudniowej kropce)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja.niestety nie.mam doswiadczenia. Zrobilam test w 10dpt ale wynik byl negatywny I taki rowniez byl z krwi. Tez mialam.2dniowego kropka. Mysle ze.kolo 12 dpt mozna.juz uzyskac wynik prawdziwy aczkolwiek twierdze iz kazdego to.indywidualna sprawa. Zalezy chyba tez od czulosci testu. Powodzenia :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musze wytrzymać :)
Z tymi sikaczami różnie bywa, nie chce się jakoś nastawiać.
Póki co wszystko zweryfikuje @

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

A termin @ wyliczylas od dni punkcji ?
Ja sie zastanawiam kiedy u mnie ewentualnie mogla by przyjsc bo ja biore crinone dopochwowe a w tamtym miesiacu dostalam 4 dni po odstawieniu wiec mysle ze leki tez moga opoznic przybycie @ i chyba tez sie nie ma co tym łudzic jesli faktycznie nie przyjdzie w oczekiwanym terminie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miłego dnia dziewczyny :)
Powodzenia na punkcji,transferach i wizytach [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja dziś juz 8 dpt i chyba zaczynam lekko swirowac ;)
Dziś mi się śniło, że byłam w ciąży, zaczęła się akcja porodowa a obudziłam się jak mieli mi dać znieczulenie ;)
Na szczęście zgodnie z sennikiem to dobry znak ;)
Musze sobie dziś wymyślić coś co zajmie mi głowę, żeby nie myśleć czy ta @ jutro przyjdzie czy nie :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Beatko nie przyjdzie nie mysl tyle :)
 
reklama
Do góry