reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak już jesteśmy na temacie zastrzyków i igieł [emoji382][emoji382][emoji382]
Na jak długo macie clexane rozpisane? Już mam szczerze dość tych zastrzyków..a zostało mi jeszcze 11 [emoji15]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jest tylko przy pierwszy transferze. Przy kolejnych dostaje się dane do przelewu w szpitalu. Ja placilam 767 zl.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję Ci bardzo.
Tylko mój transfer został odwołany bo miałam mieć dwa miesiące temu ale podchodzę teraz do crio więc finansowo to chyba około 2 tys. Będzie do zapłaty i nie wiem czy zamrożenie się płaci dodatkowo ?
 
Ee do igiel to juz przywyklam po tylu zastrzykach i teraz tez dalej codziennie 1 zastrzyk wiec to juz pikus. Ja bym chyba odjechala na sam widok tego cewnika ktory wprowadzaja do srodka :surprised::szok:

Cewnika ?
Nic takiego nie wprowadzaja, wyglada to jak normalne usg dopochwowe, tylko ze na tym drągu jest przymocowana taka gruba igla (rurka) ktora robi uklucie w jajniku i zasysa wszystkie pecherzyki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrrrr..... a te 400 km zawsze można przeleciec [emoji6]
Pozdrawiam dziewczyny i życzę spokojnej nocy. Od jutra wolne , więc będę miała okazję nadrobić posty. [emoji8]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana powodzenia zycze dzis [emoji8] jak dlugo sobie wolne wzielas ? Ja caly tydzien po transferze a w drugim wracam juz do pracy :/
Masz racje jakos mi z glowy wylecialo ze istnieja jeszcze samoloty [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki piekne widoki i odglosy serduszka ❤❤ za udany criotransfer oraz za owocna punkcje
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


27: kreatola- wizyta pecherzykowo/serduszkowa
27:Rustynka - criotransfer
27:Chocolateri- punkcja


28:ema51 - wizyta pecherzykowo/serduszkowa
31:butterfly -badania prenatalne
31:BeataWarszawa - betowanie 1
31:Koniczynka82 -wizyta rozpoczynajaca podejscie do ivf
31:mokate66 - criotransfer

Listopad
1:AniaCh83 - badania prenatalne
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
2:BeataWarszawa -betowanie 2
3: katherina203- badania prenatalne
3:Klarsa - betowanie 1
4:gosia321 - betowanie 1
5:s.łódż -betowanie 1
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
7:zyrafka - betowanie 1
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan dzialania
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Dzien dobry laseczki :)
Kreatola doczekalas sie to jest ten dzien kiedy w koncu uslyszysz pukanie serduszka ❤❤ pieknego odglosu :) zazdraszczam

Rustynko zaciskaj mocno nozki i nie puszczaj swojej kropki :) oby to byl ten zarideczek ktory zostsnie z toba na 9 miesiecy :*

Chocolateri owocnego jajobrania i pieknego zaplodnienia wszystkich komoreczek :*

To bedzie wspanialy dzien :)
 
reklama
Miłego dnia dziewczyny :)
Powodzenia na punkcji,transferach i wizytach [emoji110][emoji110][emoji110]

Ja dziś juz 8 dpt i chyba zaczynam lekko swirowac ;)
Dziś mi się śniło, że byłam w ciąży, zaczęła się akcja porodowa a obudziłam się jak mieli mi dać znieczulenie ;)
Na szczęście zgodnie z sennikiem to dobry znak ;)
Musze sobie dziś wymyślić coś co zajmie mi głowę, żeby nie myśleć czy ta @ jutro przyjdzie czy nie :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry