reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A termin @ wyliczylas od dni punkcji ?
Ja sie zastanawiam kiedy u mnie ewentualnie mogla by przyjsc bo ja biore crinone dopochwowe a w tamtym miesiacu dostalam 4 dni po odstawieniu wiec mysle ze leki tez moga opoznic przybycie @ i chyba tez sie nie ma co tym łudzic jesli faktycznie nie przyjdzie w oczekiwanym terminie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mysle, ze okres przychodzi zazwyczaj po odstawieniu progesteronu. Ja dostalam dopiero jak odstawilam a wczesniej sie nie spodziewalam ze dostane, bo to.tak dziala. Oczywiscie sa wyjatki, pewnie w zaleznosci jakie dawki hnmm

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A termin @ wyliczylas od dni punkcji ?
Ja sie zastanawiam kiedy u mnie ewentualnie mogla by przyjsc bo ja biore crinone dopochwowe a w tamtym miesiacu dostalam 4 dni po odstawieniu wiec mysle ze leki tez moga opoznic przybycie @ i chyba tez sie nie ma co tym łudzic jesli faktycznie nie przyjdzie w oczekiwanym terminie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie,normalnie zgodnie z cyklem,od ostatniej miesiączki.
Wiem,że przez ta ilość leków wszystko może się rozregulowac :) dlatego nie biorę za pewnik braku @ :)
Beta prawdę Ci powie ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Ci bardzo.
Tylko mój transfer został odwołany bo miałam mieć dwa miesiące temu ale podchodzę teraz do crio więc finansowo to chyba około 2 tys. Będzie do zapłaty i nie wiem czy zamrożenie się płaci dodatkowo ?
Moim zdaniem nie powinnas wcale placic skoro mialas odroczony transfer po punkcji bo juz to masz w pakecie.
Ja tez mialam odroczony transfer i za miesiac podchodzilam do crio i nic nie placilam za transfer ani mrozenie
 
Dzien dobry ☺☺☺

Kreatola pieknych widokow bijacego serduszka

Rustynka scisnij mocno nozki i nie wypuszczaj kropka przez 9 miesiecy

Chocolateri owocnego jajobrania
 
Fraxiparyna i cos tam jeszcze.
Igly nie sa tepe te zastrzyki sa geste i wstrzykiwanie boli.
Ja po pozytywnej becie bede je musiala brac nadal wiec juz przywyklam :)
A skąd już wiesz że będziesz musiała?

Wiesz co, mi mówili że orgalutran ma spora igłę i byłam strasznie nastawiona ale jak już mam clexane to bez porównania...no sama nie ogarnę ani jednego zastrzyku...może dziś z drugiego pudełka wezmę, może coś lepiej będzie...

To że gęste to też czuję..ale większy mam problem z przebiciem skóry..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzis 6 dpt bol brzucha i bol ledzwi juz 2 dzien a wlasciwie to tak w jednym miejscu po lewej stronie ten kregoslup mnie boli :)
Wedlug rospiski moj kropek dzis wgryza sie dalej :* ❤
Mam nadzieje ze te bole nie zwiastuje najgorszego :p
Gosia ja tez mialam bole brzucha po lewej bo tam zostal podany kropek i tam sie wgryzl:D
Twoj tez sie tam wgryza... wierze w to:D
 
reklama
A skąd już wiesz że będziesz musiała?

Wiesz co, mi mówili że orgalutran ma spora igłę i byłam strasznie nastawiona ale jak już mam clexane to bez porównania...no sama nie ogarnę ani jednego zastrzyku...może dziś z drugiego pudełka wezmę, może coś lepiej będzie...

To że gęste to też czuję..ale większy mam problem z przebiciem skóry..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo mam mutacje mhtfr a to jest wrodzona nadkrzepliwosc i zeby zapobiec krwiakpm zatorom i poronieniu bede musiala je brac dlugo w ciazy :)
 
Do góry