reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, jestem tu nowa. W piątek 14.10. miałam drugi transfer (mrozaczek 4AB). Leczę się w Białymstoku. Testuję w piątek 21.10. Mam nadzieję, że się uda, tylko to czekanie...... :( czy któraś z Was stosuje prolutex (w zastrzykach) lub crinone (w żelu) ? Zastanawiam się czy będę mieć wystarczający progesteron.
 
Hej, jestem tu nowa. W piątek 14.10. miałam drugi transfer (mrozaczek 4AB). Leczę się w Białymstoku. Testuję w piątek 21.10. Mam nadzieję, że się uda, tylko to czekanie...... :( czy któraś z Was stosuje prolutex (w zastrzykach) lub crinone (w żelu) ? Zastanawiam się czy będę mieć wystarczający progesteron.
Ja mam 6 lutein dopochwowo...3 duphastony i 2 Prolutexy...mam ich juz dosc...
 
Mi duphaston (3 razy dziennie) nic nie dał. W dniu robienia bety przy pierwszym transferze progesteron wyniósł 0,1 więc ciąża by się i tak nie utrzymała. Cała nadzieja teraz w tych wynalazkach (prolutex i crinone) ;)
Ja właśnie zrobię progesteron w czwartek, moze faktycznie mam tez za niskie dawki bo 3x2 i 1x1 lutagen, niestety prolutex mnie uczulał.
 
reklama
Ja właśnie zrobię progesteron w czwartek, moze faktycznie mam tez za niskie dawki bo 3x2 i 1x1 lutagen, niestety prolutex mnie uczulał.
U mnie pierwszy transfer nie udał się właśnie ze względu na niski progesteron więc teraz będę chuchać i dmuchać, żeby progesteron był wysoki ;) oczywiście mam nadzieję, że wraz z betą :p a Ty jesteś po transferze? Kiedy testujesz?
 
Do góry