reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie pierwszy transfer nie udał się właśnie ze względu na niski progesteron więc teraz będę chuchać i dmuchać, żeby progesteron był wysoki ;) oczywiście mam nadzieję, że wraz z betą :p a Ty jesteś po transferze? Kiedy testujesz?
Malwina ja jestem 8dpt 3 dniowych kropek. Dzisiaj pokusiło mnie zeby dzisiaj testować i wyszło <1,2 . A u Ciebie?
 
Malwina ja jestem 8dpt 3 dniowych kropek. Dzisiaj pokusiło mnie zeby dzisiaj testować i wyszło <1,2 . A u Ciebie?
Ja dzisiaj jestem 4dpt 5-dniowego blastusia 4AB. Myślę, że u Ciebie 8dpt może być jeszcze troszkę za wcześnie na wynik bety (tym bardziej, że masz 3 dniowe zarodki a nie 5 dniowe więc beta wystąpi u Ciebie na pewno później niż ewentualnie u mnie). A wraz z badaniem bety zrobiłaś sobie badanie progesteronu? Ja w poprzednim cyklu w 8dpt 5 dniowego mrozaczka miałam betę 6,0 ale progesteron 0,1 dlatego nic z tego nie wyszło i beta spadła. Na Twoim miejscu testowałabym dopiero w poniedziałek 24.10 :) wtedy wynik będzie bardziej wiarygodny więc głowa do góry! :) :)
 
Wyjezdzamy dzisiaj o 1 w nocy tak zeby na spokojnie dojechac do 7:30. Tym razem nie jade do rodziny. Na jutro wynajelismy pokoj na przeciwko szpitala w czwartek wracamy i w jesli po 3 dniach bedzie transfer to w piatek w nocy znowu jedziemy i zostaniemy do niedzieli.
U rodziny to jednak musialam siedziec bo wszyscy siedzieli. A nie jestem taka ze powiem hmm to ja sie walne na lozko ok :)
Czyli zapowiada sie meczaca noc.
Masz racje ja tez bym wolala wynajac. Tak to jest z rodzina mimo ze rozumieja ze chcesz odpoczac to i tak ci nie powiedza idz i poloz sie odpocznij.
 
Dziewczyny a co po transferze? Czy lekarz zalecił Wam wolne? Mi zalecił 2 tyg urlopu, ale na samą myśl co ja tyle będę robiła w domu to coś mi się robi..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wzięłam L4 :)
Będę się relaksować, czytać :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie w czwartek powtórzę betę i zrobię progesteron. Zupełnie i nim zapomniałam tym razem. Liczę na to ze jeszcze za wcześnie na wynik. Ale z drugiej strony gdyby cos to chociaż wyszli by 5 czy 7 a nie 1,2:(

Ja dzisiaj jestem 4dpt 5-dniowego blastusia 4AB. Myślę, że u Ciebie 8dpt może być jeszcze troszkę za wcześnie na wynik bety (tym bardziej, że masz 3 dniowe zarodki a nie 5 dniowe więc beta wystąpi u Ciebie na pewno później niż ewentualnie u mnie). A wraz z badaniem bety zrobiłaś sobie badanie progesteronu? Ja w poprzednim cyklu w 8dpt 5 dniowego mrozaczka miałam betę 6,0 ale progesteron 0,1 dlatego nic z tego nie wyszło i beta spadła. Na Twoim miejscu testowałabym dopiero w poniedziałek 24.10 :) wtedy wynik będzie bardziej wiarygodny więc głowa do góry! :) :)
ę
 
reklama
Do góry