reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no wlaśnie dopiero dzisiaj jak pocztalam Wasze wiadomosci to zaczęłam sie martwic, do tej pory staralam sie o tym nie myslec i sluchac tylko to co mówi lekarz.
ja biore encorton , wit d i kwas foliowy, tntum rosa od poczatku stymulacji
czy po punkcji długo musiałyście zostac w klinice?
Zależy jak się będziesz czuła. Weź coś do picia i jedzenia (jeśli u Was nie dają, bo ja miałam poczęstunek i picie po punkcji).
Ja się obudziłam na fotelu po ok 25min,zaprowadzili mnie do łóżka, podlaczyli na palec czujnik tętna ale ja już nie mogłam zasnąć i po ok godzinie wyszłam do męża :)
Ogólnie byłam 2h z wizytą u lekarza.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
problem taki że miałam wysoka prolaktyne a mąż niski testoseron.Walczymy z tym 5 lat, odsylani od lekarza do lekarza , ktorzy nie wiedzieli co nam pomoże i jak temu zaradzic,az trafiliśmy do Salve, gdzie nas zakwalifikowali i rozpoczeli leczenie.Pierwszy raz podeszli do nas profesjonalnie, po kilku miesiacach podania wlaściwych leków prolaktyna spadła i sie tak utrzymuje do dzisiaj, testosteron jest w normie.Mineło kolejne póltora roku a ciaży jak nie bylo tak nie ma.skierowania na rózne badania i zabiegi, droznośc jajowodow, testy na przeciwciala plemnikowe, HSC itp az skierowali na in vitro póki jest program finansowany przez miasto Łódź. Mam żal do wszystkich lekarzy którzy zmarnowali mi tyle lat i do Centrum Zdrowia Matki Polki gdzie raz na usg wyszło że nie mam jajników, a za 2 razem że mam niedrożne jajowody[emoji14]w prywatnych klinikach wszystko wyszlo ok i jak teraz widac wyhodowałam 11 szt :) teraz muszę wierzyć że się uda :)
Nie cofniesz czasu. Ja też zmarnowałam 5 lat, bo lekarze woleli ciągnąć kasę. Zrobiłam 7 iui, tzn w 7 cyklach, w niektórych 2, dzień po dniu...i dupa :) Usłyszałam nawet ze jakbym zmieniła partnera to pewnie zaskoczyłabym za pierwszym razem [emoji23]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zależy jak się będziesz czuła. Weź coś do picia i jedzenia (jeśli u Was nie dają, bo ja miałam poczęstunek i picie po punkcji).
Ja się obudziłam na fotelu po ok 25min,zaprowadzili mnie do łóżka, podlaczyli na palec czujnik tętna ale ja już nie mogłam zasnąć i po ok godzinie wyszłam do męża :)
Ogólnie byłam 2h z wizytą u lekarza.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
podobno punkcja ma byc 7:30 i że o 12 do domu jak wszystko będzie ok :) nic nie mówili o poczęstunku. Ale dziekuję za rade i wezme cos ze soba :)
 
Trzymam kciuki za owocna punkcje, piekny przyrost bety dobre informacje na wizycie.
Czekamy tez na dobre informacje od embriologow :) [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* [emoji173][emoji173][emoji173]
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo



18:milagros - wizyta przed crio
18:dariaa16- punkcja
18:hoope86- wizyta u ginekologa



19:katka1234- betowanie 1
19:gosia321 -punkcja
19:ema51 - betowanie3
19:BeataWarzawa -transfer
19:Klarsa - transfer
19: s.łódż - punkcja
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20:malinuś -betowanie 1
20:Rustynka- wizyta przed crio
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21: malinuś - betowanie 2
24:kasik99- betowanie 1
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:malutkikaczorek -wizyta przed crio
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
26:milagros- criotransfer
27: kreatola- wizyta pecherzykowo/serduszkowa
28:ema51 - wizyta pecherzykowo/serduszkowa
31:butterfly -badania prenatalne

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
[/QUOTE]
Dziękuję za dodanie :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
podobno punkcja ma byc 7:30 i że o 12 do domu jak wszystko będzie ok :) nic nie mówili o poczęstunku. Ale dziekuję za rade i wezme cos ze soba :)
Będzie dobrze :)
Przed pierwszą punkcja strasznie się bałam :) serce mi waliło tak na tym stole,że na bank wszyscy słyszeli. A potem miła Pani anestezjolog nachylona nade mną powiedziała z uśmiechem "to idziemy spać :)" i tyle mnie było :):)
Teraz już dużo spokojniej było :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze nie skończyłam remontu tzn musze domalowac moje kotki :) za to bratowa mi przywiozła trochę ciuszków dla dzieciaczków takich uniwersalnych ale są słodkie popralam je dla odświeżenia i napatrzeć się nie mogę jakie to malutkie wszystko a na te moje brzdące będą jeszcze za duże no masakra no i kotki juz wszystko po sprawdzały czy ok i były też wczoraj bratanice i juz w sklepie chciały kupować paputki dla dzieciątko moich ale były różowe albo niebieskie i powiedziały ze najpierw muszę im powiedzieć jakie dzieciątko mam w brzuchu i pytały jak to możliwe ze mam dwa dzieciątko w brzuchu a swoją drogą to dzieci są jednak madrale starsza ma 5 lat i zadała bratowej pytanie po ostatniej wizycie u mnie "dlaczego ciocia ma taki duży brzuch jak nigdy nie miała ?" a teraz już chce kupować dla mnie wszystko co zobaczy w sklepie dla dzieci i piluje bratowa
 
Do góry