reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mawila, post: 14455280, member: 168411"]Hej, jestem tu nowa. W piątek 14.10. miałam drugi transfer (mrozaczek 4AB). Leczę się w Białymstoku. Testuję w piątek 21.10. Mam nadzieję, że się uda, tylko to czekanie...... :( czy któraś z Was stosuje prolutex (w zastrzykach) lub crinone (w żelu) ? Zastanawiam się czy będę mieć wystarczający progesteron.[/QUOTE]

Ja brałam prolutex i crinone i stanowczo wystarczyło.
A u kogo sie leczysz ???[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, jestem tu nowa. W piątek 14.10. miałam drugi transfer (mrozaczek 4AB). Leczę się w Białymstoku. Testuję w piątek 21.10. Mam nadzieję, że się uda, tylko to czekanie...... :( czy któraś z Was stosuje prolutex (w zastrzykach) lub crinone (w żelu) ? Zastanawiam się czy będę mieć wystarczający progesteron.
Witaj :)
Co do lekow nie pomoge
Trzymam kciuki za wysoka bete
W ktorej klinice w Bialymstoku sie leczysz ?
 
Właśnie w czwartek powtórzę betę i zrobię progesteron. Zupełnie i nim zapomniałam tym razem. Liczę na to ze jeszcze za wcześnie na wynik. Ale z drugiej strony gdyby cos to chociaż wyszli by 5 czy 7 a nie 1,2:(


ę
Różne laboratoria mają różne normy. Nie ma co się zamartwiać. Zrób betę i progesteron to będziesz wszystko wiedzieć, ale obawiam się, że w czwartek też może być jeszcze za wcześnie. A co z objawami? U mnie delikatne wiercenie w brzuchu i bolące piersi. Zobaczymy co będzie dalej. Daj znać o wynikach. Trzymam mocno kciuki! :D
 
U mnie koszmar. Endometrium spadlo do 6.5 .... transfer odwolany. Czyli jednak moze spasc.... boze, co ze mna nie tak?!?!
Z naturalnych sposobów to wiem, że czerwone wino, orzechy i olej z wiesiołka. Ja też miałam kiepskie endo więc dostałam większą dawkę estrofemu/ progynovy. A przed transferem to od 5dc 2 x 1
 
reklama
Do góry