reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a co po transferze? Czy lekarz zalecił Wam wolne? Mi zalecił 2 tyg urlopu, ale na samą myśl co ja tyle będę robiła w domu to coś mi się robi..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie cofniesz czasu. Ja też zmarnowałam 5 lat, bo lekarze woleli ciągnąć kasę. Zrobiłam 7 iui, tzn w 7 cyklach, w niektórych 2, dzień po dniu...i dupa :) Usłyszałam nawet ze jakbym zmieniła partnera to pewnie zaskoczyłabym za pierwszym razem [emoji23]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez slyszalam żeby spróbować z innym partnerem, dlatego zrobilam testy czy wytwarzam przeciwciala :p
zdecydowalismy sie na ten program miejski bo nie mamy juz czasu czekac. Oby sie udało :)
 
2016-10-18 15.41.22.jpg
 

Załączniki

  • 2016-10-18 15.41.22.jpg
    2016-10-18 15.41.22.jpg
    412,4 KB · Wyświetleń: 347
Dziewczyny a co po transferze? Czy lekarz zalecił Wam wolne? Mi zalecił 2 tyg urlopu, ale na samą myśl co ja tyle będę robiła w domu to coś mi się robi..

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
ja usłyszałam że najważniejsze sa 72godz po transferze dlatego od jutra czyli od punkcji ide na 2 tyg L4 , sam lekarz mi to zaproponowal :)
 
reklama
Do góry