reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale co to znaczy że jesteś niedobra? Nie rozumię... Krzywdę komuś robisz czy co? W ogóle nie do pojęcia jest to dla mnie... Przecież teraz powinien cię wspierać, razem walczycie o dziecko! Razem powinniście być w radości i smutku!
No bo wiecie kłócimy się jak każdy...ideałem nie jestem.....dla męża wg niego jestem niedobra i za to mnie kara :(
 
No bo wiecie kłócimy się jak każdy...ideałem nie jestem.....dla męża wg niego jestem niedobra i za to mnie kara :(
Nie przejmuj się tym w ogóle. W złości czasami różne rzeczy się mówi a potem żałuję. Gdybyśmy byli tak rozliczani z każdego złego słowa czy czynu to dzieci na świecie w ogóle by nie było:) każdy ma gorsze dni. Głowa do góry i nie zwracaj uwagi na to co mówi, buziak ;)
 
malutkikaczorek
Głowa do góry :) jutro też jest dzień. Pocieszaj się tym, że może już w następnym cyklu będziesz mogła podejść do crio :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Niestety mysle, ze piszac tak dziewczynie nie pomagacie :( kazdy sie kluci, kazdy ma swoj sposob na życie,jedni maja to inne drudzy to. Ja jestem przekonana, ze mezowi przejdzie, nie zapominajmy, ze oni tez licza na sukces i jesli cos nie tak to nie chca siebie obwiniac, tak samo jest z nami, pozdrawiam dziewuszki :-) wszystkie przezywamy presje kazdego dnia. Ale wkoncu zaswieci slonce i na smutki nie bedzie czasu :-) buziaki
 
Hej dziewczyny. Niestety mysle, ze piszac tak dziewczynie nie pomagacie :( kazdy sie kluci, kazdy ma swoj sposob na życie,jedni maja to inne drudzy to. Ja jestem przekonana, ze mezowi przejdzie, nie zapominajmy, ze oni tez licza na sukces i jesli cos nie tak to nie chca siebie obwiniac, tak samo jest z nami, pozdrawiam dziewuszki :-) wszystkie przezywamy presje kazdego dnia. Ale wkoncu zaswieci slonce i na smutki nie bedzie czasu :-) buziaki
Jestem przekonana ze jutro bedzie zalowal tych slow...
 
Ja wlasnie po wizycie w poradni genetycznej wyniki odebrane i tak :
Kariotyp prawidlowy :)
Mutacji V-leiden brak :)
Mutacja mthfr jestem homozygota czyli nosicielem genu w obydwu allelach

Czy ktoras z was wie co z tym robic
Genetyk kazal tylko brac kwas foliowy w dawce 15 mg i nie martwic sie

Clexane plus acard. Clexane koniecznie trzeba brac.
Sprawdz homocysteine i bialko c
 
reklama
Do góry