reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A czy jest na forum choć jedna osoba która robiła betę w 11dpt i była negatywna a dwa dni później cudownie urosła i ciąża jednak była?

Nie jestem lekarzem, lekarz wie lepiej.

Gdybym byla w twojej sytuacji to bym nie wierzyla, ze sie uda. Ta beta jest 0...

No ale trzeba zrobic na 100% dobrze bo jak jest 1% szansy to warto.
 
Ja przy transferze ze swiezych bralam clexane za pozno, dopiero jako lek na hiperstymulacje wiec nie wiem.

Przy crio biore od 9dc.

Aha, mam brac 40 a nie 20 bo 20 za malo.

Robilas bialko? Ja mam niskie bo 60% i stad te clexane...
Dopiero dzis popoludniu dowiedzialam sie o wyniku genetyk kazal tylko hemocysteine ale zrobie tez to drugie. A nie wiesz ile czeka sie na te badania ?
Przed punkcja nie mozna lekow rozrzedzajacych krew brac.
Milagros powiedz mi cos wiecej o tej mutacji i jakie jest postepowanie przed transferem po i w ciazy
 
reklama
Kaczorku przykro :( mi a pytałaś lekarza o pregnyl do macicy i scraching mi to pomogło plus embrioglu . Po pregnylu macica zachowuje się jakby już była w ciąży a jeśli masz mrozaczki i u Ciebie nie ma problemu może warto spróbować nie wiem
 
Do góry