reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kaczorku i tak jestes w lepszej sytuacji niz ja bo ja nie mam mrozaczkow.


Kaczorku przykro bardzo - , ale i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja - ja nie mam mrozaczkow, także głowa do góry - dzis winko z mężem + przytulańce i głowa do góry - działacie dalej :biggrin2:
Maz wściekły na mnie bo mówi że to moja wina bo jestem niedobra i w ogóle
Pomijając to że problem leży po jego stronie bo nasienie ma do d.....
 
reklama
Mam jeszcze dwa mrozaczki.Zastanawiam się czy jest sens powtarzać betę tak jak kazał zrobić lekarz? W czwartek będzie 13dpt trzydniowego zarodka.Jak myślicie?

Bardzo mi przykro. Ja w zaleceniach przy transferze 3 dniowych zarodków zawsze miałam betowac 10 dpt. Jak w tym dniu beta była ujemna zawsze odstawiałam leki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kreatola, tak mam już moje szczęście w domu. Z tego co pamiętam jednym objawem tego że jestem w ciąży było to że w dniu miesiączki miałam brązowe plamienie...to N aturalna ciąża była..
 
Kaczorku niech się pan mąż cieszy ze ma taką cudowną żonę i jeszcze szanse na kolejnego smyka. To duży sukces ze macie mrozaczki a że tym razem się nie udało to przykro ale trzeba zyć dalej.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry