reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam Drogie Forumowiczki. Jestem tu nowa. Dzisiaj po transferze. I mam sporo obaw, bo jestem mocno przeziębiona. Czy warto mieć nadzieję? Komuś się udało w podobnej sytuacji? Chyba jak nigdy potrzebuję wsparcia kobitek z podobnymi przeżyciami. Pozdrawiam.
 
Witajcie wszystkie dzielne kobietki ;) jak was czytam to wszystkie jesteście mega wielkie !!! Siłaczki:-) :)!!! Gratulacje wszstkim mamo i te co czekają na dwa paski. Ja dziś też byłam na wizycie 10 tc, krewetka ma 3.35m ;) ale cały czas towarzyszą mi plamienia niestety, ale mam jeszcze inny problem mam lekkie nadciśnienie, ma któraś z was taki problem, zaznaczam że przed ciążą tez miałam. ...
 
reklama
Dziewczyny doradzcie... Po ostatniej serii luteiny przy crio czuje sie troche nietego... Kupilam lactovaginal tylko jestem na estrofemie dopochwowo i teraz nie wiem... Chyba najpierw estrofem, potem odczekac troche i dopiero lactovaginal podac? Mam wizyte w sobote i bym chciala zeby wszystko bylo ok i jesli endo bedzie ok to mozemy podchodzic do kolejnego crio i tak bym chciala profilaktycznie sobie zapodac lek jakis...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Kup sobie provag-moim zdaniem dużo lepszy niz lactovaginal
 
Do góry