reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rysia chyba do wyjścia sie nie szykuje, bo tak ugniata wszystko, ze ledwo jem i oddycham :) ale niestety mamy bardzo złą bakterie, ktora może spowodować wcześniejszy poród. Dopóki jej nie wyleczymy musimy siedziec w szpitalu :/
Biedactwo to Wy tam lezcie niech ta bakteria zdechnie i potem do domu :)ciocia chowa pasa
 
reklama
Ja jezdze do Pragi 700:)ale to nie dlatego ze lubie,po prostu taka klinike wybralismy,
Wiem ,ze Ostrawie jest duzo polakow i mowia tez po polsku,czy dziewczyny sa zadowolone tego nie wiem,bo ode mnie wszyscy w Pradze.Wkleje ci cennik i od razu napisze ,ze maja ludzkie ceny i pewno tez troche ukrytych kosztow. NP.w cenniku nie ma lekow.Na pewno bys mogla przyjechac dopiero na punkcje i transfer i oczywiscie pierwsza rozmowe ,zeby wszystko ustalic.
Cennik procedur

Cennik - procedury zapłodnienia pozaustrojowego (ceny ryczałtowe)
Pełny program zapłodnienia in vitro z zastosowaniem komórki jajowej pacjentki 1.880 €
(wizyta lekarska, program leczenia, spermiogram, punkcja i pobranie komórek jajowych w pełnej narkozie, przygotowanie nasienia, ICSI, hodowla do blastocysty)

Pełny program zapłodnienia in vitro z zastosowaniem adoptowanej komórki jajowej 3.990 €
(wizyta lekarska, program leczenia, spermiogram, wybór dawczyni z bazy, stymulacja hormonalna dawczyni, punkcja i pobranie komórek jajowych dawczyni w pełnej narkozie, wynagrodzenie dawczyni, przygotowanie nasienia, ICSI, wspomaganie wylęgania, transfer zarodka)

Cennik pojedynczych procedur
ICSI - wprowadzenie plemnika do cytoplazm wszystkich pobranych komórek jajowych 340 €
Morfologiczny wybor plemnika przed ICSI (IMSI) 150 €
Wybór prawidłowego plemnika przed zastosowaniem ICSI lub IMSI 150 €
Wydłużona hodowla embrionów – po standardowych 48 godz. 250 €
Obserwacja i monitoring embrionów 200 €
Wspomaganie wykluwania (Assisted Hatching - AH) 180 €
EmbryoGlue® 100 €
Zamrażanie niewykorzystanych embrionów (2 pojemniki) 200 €
Zamrażanie niewykorzystanych embrionów (każdy pojemnik ponad 2) 50 €
Zamrażanie nasienia 150 €
Witryfikacja oocytów (komórek jajowych) 550 €
Przechowywanie zamrożonego nasienia lub zarodków przez okres 1 roku 80 €
KET - transfer mrożonych embrionów 300 €
In vitro w cyklu naturalnym (bez stymulacji) 750 €
MESA/TESE 610 €
IUI 130 €
Stosowanie nasienia dawcy 270 €
Anestezja - kobieta 70 €
Anestezja - mężczyzna 150 €
PGD - przedimplantacyjna diagnostyka zarodków cennik dodatkowy

Pytaj,gdyby co,to co wiem ,tym sie podziele:)
A jak się nazywa ta klinika? Ceny podobne jak w Ostrawie. Ty z polski tam dojeżdżasz??
 
Ja jezdze do Pragi 700:)ale to nie dlatego ze lubie,po prostu taka klinike wybralismy,
Wiem ,ze Ostrawie jest duzo polakow i mowia tez po polsku,czy dziewczyny sa zadowolone tego nie wiem,bo ode mnie wszyscy w Pradze.Wkleje ci cennik i od razu napisze ,ze maja ludzkie ceny i pewno tez troche ukrytych kosztow. NP.w cenniku nie ma lekow.Na pewno bys mogla przyjechac dopiero na punkcje i transfer i oczywiscie pierwsza rozmowe ,zeby wszystko ustalic.
Cennik procedur

Cennik - procedury zapłodnienia pozaustrojowego (ceny ryczałtowe)
Pełny program zapłodnienia in vitro z zastosowaniem komórki jajowej pacjentki 1.880 €
(wizyta lekarska, program leczenia, spermiogram, punkcja i pobranie komórek jajowych w pełnej narkozie, przygotowanie nasienia, ICSI, hodowla do blastocysty)

Pełny program zapłodnienia in vitro z zastosowaniem adoptowanej komórki jajowej 3.990 €
(wizyta lekarska, program leczenia, spermiogram, wybór dawczyni z bazy, stymulacja hormonalna dawczyni, punkcja i pobranie komórek jajowych dawczyni w pełnej narkozie, wynagrodzenie dawczyni, przygotowanie nasienia, ICSI, wspomaganie wylęgania, transfer zarodka)

Cennik pojedynczych procedur
ICSI - wprowadzenie plemnika do cytoplazm wszystkich pobranych komórek jajowych 340 €
Morfologiczny wybor plemnika przed ICSI (IMSI) 150 €
Wybór prawidłowego plemnika przed zastosowaniem ICSI lub IMSI 150 €
Wydłużona hodowla embrionów – po standardowych 48 godz. 250 €
Obserwacja i monitoring embrionów 200 €
Wspomaganie wykluwania (Assisted Hatching - AH) 180 €
EmbryoGlue® 100 €
Zamrażanie niewykorzystanych embrionów (2 pojemniki) 200 €
Zamrażanie niewykorzystanych embrionów (każdy pojemnik ponad 2) 50 €
Zamrażanie nasienia 150 €
Witryfikacja oocytów (komórek jajowych) 550 €
Przechowywanie zamrożonego nasienia lub zarodków przez okres 1 roku 80 €
KET - transfer mrożonych embrionów 300 €
In vitro w cyklu naturalnym (bez stymulacji) 750 €
MESA/TESE 610 €
IUI 130 €
Stosowanie nasienia dawcy 270 €
Anestezja - kobieta 70 €
Anestezja - mężczyzna 150 €
PGD - przedimplantacyjna diagnostyka zarodków cennik dodatkowy

Pytaj,gdyby co,to co wiem ,tym sie podziele:)
A jakie są mniej więcej koszty leków?? Zastanawiam się czy przeszłoby coś takiego że leki kupuję w Polsce. W Ostawie jest lekarz z Rybnika i jego bym może na takie coś udao mi się namówić. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Dziewczyny doradzcie... Po ostatniej serii luteiny przy crio czuje sie troche nietego... Kupilam lactovaginal tylko jestem na estrofemie dopochwowo i teraz nie wiem... Chyba najpierw estrofem, potem odczekac troche i dopiero lactovaginal podac? Mam wizyte w sobote i bym chciala zeby wszystko bylo ok i jesli endo bedzie ok to mozemy podchodzic do kolejnego crio i tak bym chciala profilaktycznie sobie zapodac lek jakis...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry