reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczęta :biggrin2:
Martusiu jak Rysia. ? Szykować pasa. ?
Zosiu gratuluję .
Rybcia buziak dla moich bliźniaków .
Strasznie się ciesze ze teraz taki wysyp bliźniaków chyba to moja wina :laugh2: kocham bliźniaki .
Kasiu ja się dziwię ze bety nie kazała zrobić :p zmień lekarza proszę.
Aniu normalne to nie jest. .... nie wiem co Ci powiedzieć. ..
Shaggy powodzenia oby były piękne zarodki i samo zdrowie.
Hoooope 3 blaski pięknie podajesz 2 :D
Motylek a Ty dziś gdzie. ?
Husan jak zuch. ?
Chciałam zgłosić kolejny skutek uboczny progesteronu cycuszki mi spuchly ;)ten efekt do zniesienia hi hi hi
W krzakach ;) Ale myślałam o Tobie :)
Byłam dziś na badaniach i do momentu płatności biłam się z myślami czy zrobić betę. Ostatecznie nie zrobiłam, czekam do piątku, chociaż boję się strasznie. Oprócz tego miałam dziś mega kryzys, do 13 było mi niedobrze. I nie wiedziałam, że spaliny na ulicy tak okropnie śmierdzą. I że tak śmierdzi w miejscu, gdzie pracuję - byłam zawieźć L4. Fuj....
 
W krzakach ;) Ale myślałam o Tobie :)
Byłam dziś na badaniach i do momentu płatności biłam się z myślami czy zrobić betę. Ostatecznie nie zrobiłam, czekam do piątku, chociaż boję się strasznie. Oprócz tego miałam dziś mega kryzys, do 13 było mi niedobrze. I nie wiedziałam, że spaliny na ulicy tak okropnie śmierdzą. I że tak śmierdzi w miejscu, gdzie pracuję - byłam zawieźć L4. Fuj....
Zawsze jak masz kryzys to napisz do mnie :)
Wiesz co dziś pomyślałam o tym samym mowie albo te hormony powodują że smierdze. ....albo mam lepszy nos i ja zawsze tak smierdze :szok:
Zawsze po stymulacji mam Mega nos :)
 
Zawsze jak masz kryzys to napisz do mnie :)
Wiesz co dziś pomyślałam o tym samym mowie albo te hormony powodują że smierdze. ....albo mam lepszy nos i ja zawsze tak smierdze :szok:
Zawsze po stymulacji mam Mega nos :)
Dobrze, będę pisać :)
Ja po stymulacji tak nie miałam, ciąża mi wyczuliła węch. Mogę Ci powiedzieć, co sąsiedzi gotują na obiad :)
A jak Ty się czujesz? Jak bąbelek? :)
 
Praga to dla mnie prawie 500 km w jedną stronę. A słyszałaś o Gyncentrum w Ostawie? To jest klinika do której mam najbliżej.

Ja jezdze do Pragi 700:)ale to nie dlatego ze lubie,po prostu taka klinike wybralismy,
Wiem ,ze Ostrawie jest duzo polakow i mowia tez po polsku,czy dziewczyny sa zadowolone tego nie wiem,bo ode mnie wszyscy w Pradze.Wkleje ci cennik i od razu napisze ,ze maja ludzkie ceny i pewno tez troche ukrytych kosztow. NP.w cenniku nie ma lekow.Na pewno bys mogla przyjechac dopiero na punkcje i transfer i oczywiscie pierwsza rozmowe ,zeby wszystko ustalic.
Cennik procedur

Cennik - procedury zapłodnienia pozaustrojowego (ceny ryczałtowe)
Pełny program zapłodnienia in vitro z zastosowaniem komórki jajowej pacjentki 1.880 €
(wizyta lekarska, program leczenia, spermiogram, punkcja i pobranie komórek jajowych w pełnej narkozie, przygotowanie nasienia, ICSI, hodowla do blastocysty)

Pełny program zapłodnienia in vitro z zastosowaniem adoptowanej komórki jajowej 3.990 €
(wizyta lekarska, program leczenia, spermiogram, wybór dawczyni z bazy, stymulacja hormonalna dawczyni, punkcja i pobranie komórek jajowych dawczyni w pełnej narkozie, wynagrodzenie dawczyni, przygotowanie nasienia, ICSI, wspomaganie wylęgania, transfer zarodka)

Cennik pojedynczych procedur
ICSI - wprowadzenie plemnika do cytoplazm wszystkich pobranych komórek jajowych 340 €
Morfologiczny wybor plemnika przed ICSI (IMSI) 150 €
Wybór prawidłowego plemnika przed zastosowaniem ICSI lub IMSI 150 €
Wydłużona hodowla embrionów – po standardowych 48 godz. 250 €
Obserwacja i monitoring embrionów 200 €
Wspomaganie wykluwania (Assisted Hatching - AH) 180 €
EmbryoGlue® 100 €
Zamrażanie niewykorzystanych embrionów (2 pojemniki) 200 €
Zamrażanie niewykorzystanych embrionów (każdy pojemnik ponad 2) 50 €
Zamrażanie nasienia 150 €
Witryfikacja oocytów (komórek jajowych) 550 €
Przechowywanie zamrożonego nasienia lub zarodków przez okres 1 roku 80 €
KET - transfer mrożonych embrionów 300 €
In vitro w cyklu naturalnym (bez stymulacji) 750 €
MESA/TESE 610 €
IUI 130 €
Stosowanie nasienia dawcy 270 €
Anestezja - kobieta 70 €
Anestezja - mężczyzna 150 €
PGD - przedimplantacyjna diagnostyka zarodków cennik dodatkowy

Pytaj,gdyby co,to co wiem ,tym sie podziele:)
 
Czesc dziewczyny pisze do Was aby pochwalić się dobrymi wieściami u nas bliźniaki i to jednojajowe jedna komórka podzieliła się na 2 a druga chyba się wchłonela jesteśmy przeszczesliwi choć wiemy że długa droga przed nami ale wierzymy że będzie dobrze [emoji1] jeden ma 1.08cm a drugi 0.63cm i narazie tyle teraz za tydzień lub dwa odbędzie się bardziej szczegółowe usg i dodatkowe badania [emoji4] ten rok jak narazie okazał się dla nas bardzo szczęśliwy i niech tak już zostanie. Ściskam mocno wraz z moimi kropkami i trzymam kciuki za Was wszystkie i za Wasze kropki i szczęśliwe rozwiązania narazie nadal daruje sobie czytanie wiadomości tutaj ale będę dawała znać co u nas. Buziaki i powodzenia [emoji175][emoji11][emoji110][emoji110]Zobacz załącznik 773743Zobacz załącznik 773744

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Zosiu kibicuje Wam bardzo dbaj o Was i odpoczywaj:*
 
reklama
Dziewczęta :biggrin2:
Martusiu jak Rysia. ? Szykować pasa. ?
Zosiu gratuluję .
Rybcia buziak dla moich bliźniaków .
Strasznie się ciesze ze teraz taki wysyp bliźniaków chyba to moja wina :laugh2: kocham bliźniaki .
Kasiu ja się dziwię ze bety nie kazała zrobić :p zmień lekarza proszę.
Aniu normalne to nie jest. .... nie wiem co Ci powiedzieć. ..
Shaggy powodzenia oby były piękne zarodki i samo zdrowie.
Hoooope 3 blaski pięknie podajesz 2 :D
Motylek a Ty dziś gdzie. ?
Husan jak zuch. ?
Chciałam zgłosić kolejny skutek uboczny progesteronu cycuszki mi spuchly ;)ten efekt do zniesienia hi hi hi
Rysia chyba do wyjścia sie nie szykuje, bo tak ugniata wszystko, ze ledwo jem i oddycham :) ale niestety mamy bardzo złą bakterie, ktora może spowodować wcześniejszy poród. Dopóki jej nie wyleczymy musimy siedziec w szpitalu :/
 
Do góry