reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Druga procedure zaczelam w czercu pobrano 7 kom i 2 sie zaplodnily jedna przetrwala i w 7 dobie stala sie blastko, transfer odroczony z powodu wysokiego E2 i w lipcu criotransfer. Wynik pozytywny dzis jestem w 9t4d.
To mnie napawa optymizmem bo moze i mi sie uda:D
A koniecznie musialas czekac od lutego do czerwca na drugie podejscie czy to byl Twoj wybor?
 
To mnie napawa optymizmem bo moze i mi sie uda:D
A koniecznie musialas czekac od lutego do czerwca na drugie podejscie czy to byl Twoj wybor?
ja miedzy pierwsza a druga stymulacja czekalam 3 miesiace. To byla decyzja lekarza, zeby organizm odpoczal od tych lekow. A przed trzecia stymulacja czekalam ok 5mc ale to juz byla moja decyzja.
 
To mnie napawa optymizmem bo moze i mi sie uda:D
A koniecznie musialas czekac od lutego do czerwca na drugie podejscie czy to byl Twoj wybor?

To byla decyzja lekarza mowil zeby odczekac 3 m zeby organizm odpoczol.
Nastaw sie pozytywnie i nie moze mi sie uda tylko napewno ci sie uda. Trzymam ✊✊✊
Przeczytaj sobie ksiazke POTEGA PODSWIADOMOSCI i uwierz w siebie. Dziewczyny polecaly ta ksiazke i ja kupilam przeczytalam i uwierzylam ze sie uda i udalo.
 
To byla decyzja lekarza mowil zeby odczekac 3 m zeby organizm odpoczol.
Nastaw sie pozytywnie i nie moze mi sie uda tylko napewno ci sie uda. Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]
Przeczytaj sobie ksiazke POTEGA PODSWIADOMOSCI i uwierz w siebie. Dziewczyny polecaly ta ksiazke i ja kupilam przeczytalam i uwierzylam ze sie uda i udalo.

Czytałam, naprawdę świetna książka.polecam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To byla decyzja lekarza mowil zeby odczekac 3 m zeby organizm odpoczol.
Nastaw sie pozytywnie i nie moze mi sie uda tylko napewno ci sie uda. Trzymam ✊✊✊
Przeczytaj sobie ksiazke POTEGA PODSWIADOMOSCI i uwierz w siebie. Dziewczyny polecaly ta ksiazke i ja kupilam przeczytalam i uwierzylam ze sie uda i udalo.
Tez przeczytala i sie udalo...
 
reklama
Do góry