reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Takie naprzenienne dawki daje sie na probe zeby ewentualnie mozna bylo przejsc lagodniej do tej wiekszej bez kolatania serca. Na dluzsza mete powinno sie brac jedna dawke. A w naszych przypadkach kiedy niedoczynnosc w ciagu miesiaca przechodzi w nadczynnosc nie powinno sie mieszac dawek.

Moj lekarz karze mi badać tarczyce co każda wizytę i dobiera dawkowanie. Bardzo długo brałam takie dawki i bardzo dobrze sie na nich czułam. Moj lekarz kontroluje mi nie tylko TSH, ale i wolne i pod tym kontem tez ustawia dawki- ostatnio mi powiedział, ze w ciazy FT4 jest ważniejsze dla dziecka niz samo TSH. Mowię oczywiście o swoim przypadku i o swoich dolegliwościach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widze ze leczysz sie u tego samego prof co ja i idziesz tskim samym programem co ja za pierwszym razem tylko ja zamist menopuru bralam dalej gonapeptyl.
ja Gonapeptyl mam brac caly czas i ppotem jeszcze dodatkowo kolejne 2 zastrzyki.
a jak to wygladalo u Ciebie? w ktorym dc mialas pobranie i w ktorym transfer?
 
ja Gonapeptyl mam brac caly czas i ppotem jeszcze dodatkowo kolejne 2 zastrzyki.
a jak to wygladalo u Ciebie? w ktorym dc mialas pobranie i w ktorym transfer?
Od 21dc zaczelam brac gonapeptyl potem @ i od 5dc dolaczylam gonal F 150j a na 11dc podglad (29.01) i 6 luty byla punkcja (pobrano 4 kom w tym 1 zaplodnila sie) i 8 luty transfer. Wynik negatywny.
Druga procedure zaczelam w czercu pobrano 7 kom i 2 sie zaplodnily jedna przetrwala i w 7 dobie stala sie blastko, transfer odroczony z powodu wysokiego E2 i w lipcu criotransfer. Wynik pozytywny dzis jestem w 9t4d.
 
reklama
Do góry