reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kathrina wysokiej bety :*
Mam pytanie do dziewczyn po crio. Czy podobnie jak ja odczuwacie znaczące różnice w samopoczuciu?
Po transferze po stymulacji szybko zaczęły mnie boleć piersi, byłam dość długo ociężała i spuchnięta. Ponadto ciągnął mnie przez kilka dni brzuch.
Tym razem cisza.
Zero bólu piersi, brzuch boli odrobinkę, ale wszelki wypadek biorę nospę (poprzednio nie brałam w ogóle).
Ogólnie czuję się po prostu swietnie :-)
Dodam, że dziś jest 5dpt.

Życzę wszystkim udanego dnia i rewelacyjnych wyników wszystkich działań!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kathrina wysokiej bety :*
Mam pytanie do dziewczyn po crio. Czy podobnie jak ja odczuwacie znaczące różnice w samopoczuciu?
Po transferze po stymulacji szybko zaczęły mnie boleć piersi, byłam dość długo ociężała i spuchnięta. Ponadto ciągnął mnie przez kilka dni brzuch.
Tym razem cisza.
Zero bólu piersi, brzuch boli odrobinkę, ale wszelki wypadek biorę nospę (poprzednio nie brałam w ogóle).
Ogólnie czuję się po prostu swietnie :-)
Dodam, że dziś jest 5dpt.

Życzę wszystkim udanego dnia i rewelacyjnych wyników wszystkich działań!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja po crio sie bardzo zle czulam. Umieralam. Doslownie wszystkie ciazowe objawy. Bol plecow, wymioty. Beta 0. To wszystko progesteron i estrofem. Nie ma co analizowac bo bardziej w ciazy niz przy becie 0 nigdy nie bykam ;)
 
reklama
Takie naprzenienne dawki daje sie na probe zeby ewentualnie mozna bylo przejsc lagodniej do tej wiekszej bez kolatania serca. Na dluzsza mete powinno sie brac jedna dawke. A w naszych przypadkach kiedy niedoczynnosc w ciagu miesiaca przechodzi w nadczynnosc nie powinno sie mieszac dawek.
Możesz wytłumaczyć dlaczego ?

Bo ja biorę dawkę 88 z 75 i mam się całkowicie dobrze.
Jakie łagodne przechodzenie? Mi łagodne przejście na wyższą dawkę dalo piękna nadczynność. :) przed transferem.
Za to po transferze piękna niedoczynność. Pół pierwszego trymestru zarówno endo jak i moj gin walczyli z moja tarczyca. Tsh dobilo fo ponad 7. A przy stałej dużej dawcę owszem tsh spadło, ale i wolne leciały. A przypominam, że oznaką choroby nie jest samo tsh :)
Nie rozumiem skąd Twoja teoria. Ale może powinnam zmienić ginekologa i endokrynologa.

Kilka stron wcześniej pisalyscie o tsh. Dziewczyny tsh dla osób starających die powinno być bliżej 1. Ale jeśli nie macie stwierdzonych chorób tarczycy to mając ponad 1 czy 2 nie musi być to problem. Każdy organizm reaguje inaczej. Sprawdźcie sobie najpierw anty i wolne hormony. Samo tsh nir daje pełnego obrazu.
Oczywiście w naszym przypadku zawsze lepiej zbić bo to jakis procent szansy.
 
Do góry